Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Körülbelül fél éve lejárt...

Körülbelül fél éve lejárt szavatosságú Danabol hat még, vagy nem?

Figyelt kérdés
Üdv. Megmaradt egy régi dobozból 50 szem ,ezt akarom beszedni, amég a TESTOSTERON ampulla kifejti a hatását. Ezt sikerült "patikai vonalból" szereznem,tehát nem gagyi ! Ez után Proviront fogok szedni ,de az is le van járva. Sokat vásároltam sajnos. A Provi az pontosan márciusban járt le. Működhetnek lejárt szavatossági idővel, vagy nem ? Provira ,és a Danára gondolok.

2017. jún. 25. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
A fél éve lejárt húst megeszed? Akkor szerinted a gyógyszert?
2017. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megfelelően vannak tárolva. Az extasy is elvileg "megdöglik" két hét alatt ,de ha hiszed ,ha nem , én ettem egy évest is. Hatott :-) ! Hús az nem jó példa ,gyógyszerekről beszélünk.
2017. jún. 25. 21:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de szerintem működhetnek. Amúgy legalább új provira nem sajnálnám a pénzt, az fontosabb, hogy ne maradj nélküle, ha esetleg nem működne, mint a dana.
2017. jún. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem sajnálom a pénzt csak tudom amik nekem vannak nem hamisak ! De viszont amit tudnék szerezni most Proviron az gagyi hulladék. Az nem "patikai vonal" , ezt nem tudom megszerezni jelenleg.
2017. jún. 25. 22:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Simán mehet.
2017. jún. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyébként minden gyógyszer aminek a szavatossági ideje hivatalosan lejart fel eve, annak semmi baja! El lehet menni a gyogyszertarba meg lehet kerdezni, ott is elmondjak. Kulfoldi utamon nagyon fajdalmas hólyaghurutom lett, vereset pisiltem. 2!! Azaz2 eve lejart antibiotikumot kezdtem el szedni kinombam, es lam-lam segitett!!
2018. júl. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!