Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek használ a szteroid...

Szerintetek használ a szteroid, tanacsok?

Figyelt kérdés
22 eves vagyok, es alacsony vekonyabb termet, nem nezek ki 22-nek mindegy is, a lenyeg hogy, sokat eddzettem mar es otthon van minden ahhoz hogy elkezdjek gyurni, de egyszeruen szallkasodok, es nem tudok isznot, termetet novelni, nyilvan nem a magassagonra ertem:P de nem lenne rossz ha none is az izmom nem csak szallkasodnek, mar kicsit beleuntam a gyurasba mert sose no, csak szallkasodik, arra gondoltamhjogy mostmar szteroiddal is megprobalkozom, mert ha rossz is a genetikam, jo lenne a maxot kihozni magambol, es nem hiszem el hogy ez lenne a max, legalabb is rememelm, tehat valami tud barmit ajanlani tomegnovelesre?
2017. jún. 27. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az edzésed és/vagy a kajád rossz. Ezekről infó?
2017. jún. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van itt minden baj...


1. Tömegnövelő étrend - kalória pluszba kell lenned

2. Normális edzés kellene

3. Szálkásodás nem azt jelenti amire te gondolsz

4. Szteroidokkal fölösleges szétba.szni magadat, márpedig ezzel a tudással csak azt bírnád elérni. Ha natúrba nem bírsz elérni semmit, akkor mit akarsz egyáltalán szerekhez nyúlni? Remélem tudod, hogy nem annyi az egész hogy most beszúrok mindent amit jónak gondolok meg veszek pár tablettás sz.art azt szétcseszem a májamat, meg nagy eséllyel kamu a cucc is.

2017. jún. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Parizeres zsemle megy gondolom
2017. jún. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kajával próbálkozz meg inkább meg rendes edzéssel nem drogokkal öcskös.
2017. jún. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!