Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 4-5 év dohányzásnak milyen...

4-5 év dohányzásnak milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés
Fiatalon,tizenévesen kezdtem,nem voltam nagy dohányos,már fél éve nem gyújtottam rá.Utólag edzéssel lehet hatása?
2017. júl. 1. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem voltak tünetek, akkor semmi nem lesz. Károsítottad a szöveteket, de ha abbahagytad, az a legjobb, amit tehettél.Huszonéves kor előtt elkezdeni cigizni sajnos elég gázos, hagyd abba végleg
2017. júl. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem és aki dohányzik is fejlődik ugyanúgy. Max az elején kevesebbet bír. De évek után hozzá szokik és dohányzás mellett is jól teljesít.

Az viszont igaz, már az első nap, hogy nem gyújtasz rá sokkal nagyobb lesz az állóképességed. Még attól is nagyobb mint aki sosem gyújtott rá.

A tudod teljesen szerintem egy olyan egy után teljessen tiszta lesz. Max a barna színe marad meg, ha megmarad.

2017. júl. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"A tudod teljesen szerintem egy olyan egy után teljessen tiszta lesz."

Ez siralmas!

A tüdőd szerintem egy év után lesz teljesen tiszta. Azért mert nem ülő módot élsz hanem sportolsz, így hamarabb kitakarítódik.

2017. júl. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!