Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kellene elérnem azt,...

Hogyan kellene elérnem azt, hogy egy kicsit izmosabb lehessek? Többi lent.

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok akit egyre jobban zavar hogy vékony. El szeretnék kezdeni járni konditerembe de ilyen téren még teljesen szűz vagyok, személyi edzőt pedig nem engedhetek meg magamnak. Jelenleg 172 cm magas és 63 kg vagyok. Szeretnék étrendet is kialakítani magamnak, illetve ismerősöktől hallottam, hogy valaki fehérjét,valaki pedig testtömegnövelőt szed. Esetleg a vállalkozóbb szelleműek segítenének kialakítani nekem egy étrendet,illetve hogy mégis mivel és hogyan kezdjem el ezt az egész konditerembe járást?:)

2017. júl. 3. 23:52
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
100%

Edzés: kezdőknek teljes testes heti 3 napos edzés kelll. Tehát pl: guggolas, fekvenyomas, evezés ruddal vagy egykezessel, vállból nyomás egykezesekkel vagy mellről nyomás ruddal, bicepsz állva, tricepszre csigás letolás vagy fekve homlokra engedés, hasprés, vadlizas. Mindenből 3-4 sorozat, akkora sulyokkal amivel megy az adott gyakorlatból sorozatonkent 8-10 ismétlés.

Tömegnövelő étrend kell, ami kalória pluszos kajalast jelent és elegendő fehérjét. Ennek olvass utána. Google: alapismeretek. Első találat.

Tapkieg nem kell ha jól kajalsz, csak multivitamin.

2017. júl. 4. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. júl. 4. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!