Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy Balogh Robin formához...

Egy Balogh Robin formához éveken keresztül ( 5-10 év) kell tolni a sok jóságot?

Figyelt kérdés

Gondlolom növitől kezdve megy minden.....

Laikusként kérdezem, tudásom csak annyit , amit itt olvasgatok.


2017. júl. 6. 14:23
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
Igen, évekig és akkor sem lesznek sokan ilyenek.
2017. júl. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Növi nem kell ehhez a formához, és azzal nem is így nézne ki
2017. júl. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
Növi is megy náluk csak kevesebb.
2017. júl. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég szomorú dolog ez! Én majdnem egy éve edzem, naturalban, fele ekkora vagyok. Persze nem szárazon. Akkor most meg fog állni a fejlődésem hirtelen?

Vagy jó a gentetikám? A tesztoszteron szintem az örökletesen magasabb az átlagnál nálam. Minden rokonom nagyon hamar izomosodik meg az árny oldalait is hozza persze ez.

Kezdjek valamit ezzel? Mondjuk verseny szinten, vagy nem érdemes mert úgy is mindenki használ mindent?

2017. júl. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cortez70 ***** válasza:
Versenyeken nincs esélyed naturalban, bármilyen jó a genetikad. A jobbaknak is kiváló genetikaja van és ahhoz jön a cucc. Sosem leszel 5-6% testzsiron naturalban, főleg úgy, hogy izom is maradjon.
2017. júl. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!