Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Rossz izomérzet vállazásnál?

Rossz izomérzet vállazásnál?

Figyelt kérdés

Vállon kívűl mindenhol megvan a maximális izomérzet.

Vállbólnyomásnál nem érzem, hogy az első váll dolgozna, hiába próbáltam sokféle dőlésszöget a padnál. Oldalemelést se érzem annyira. Az biztos hogy nem csuklyából dolgozok, erre figyelek.

Mi lehet a baj?


Nehéz súlyos edzés híve vagyok. De probáltam már Izolátor Ferenckedni is.



2017. júl. 7. 10:21
 1/9 Cortez70 ***** válasza:
Ha fejlodsz és azt úgyis látod, akkor nem gond ha nem érzed annyira.
2017. júl. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi a tököm az az izomérzet?

Használj nagyobb súlyt és fejlődni fog

2017. júl. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az oldalsó vállam az egyértelműen fejlődött, látszik is.

Viszont az első az olyan mintha ott nem is lenne izom, vagy nem tudom. Erőben fejlődött egy kicsit, de nem érzem így jónak.

2017. júl. 7. 11:04
 4/9 anonim ***** válasza:
#2 Az hogy érzed hogy dolgozik az izom. Kezdőknél gyakori hogy nincs meg a jó agy-izom kapcsolat és ezért aggódnak hogy rosszul csinálnak valamit, de általában ahogy haladnak a súlyokkal ez a probléma eltűnik.
2017. júl. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Máshol van.

Valami praktikát nem tudtok esetleg?

Előreemelésnél is gyakran érzem hogy mellből csinálom.

2017. júl. 7. 11:42
 6/9 Cortez70 ***** válasza:
Az mindegy, hogy úgy érzed, akkor sem a melled kapja a terheles nagy részét. Nem tudsz mit tenni, majd kialakul ez jobb koncentralassal.
2017. júl. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mellről nyomást ajánlom nagyon, az mindenképp legyen

Oldalemelésnél nekem is gondjaim voltak eleinte, nagyon rápörögtem arra, hogy ne lenditsek, aztán rájöttem hogy f#szság.. mert nagy súllyal kicsit bele kell lenditeni

Szulit láttad oldalemelni már? Én is hasonlóképpen csinálom és azóta SÉRÜLÉSMENTESEN fejlődök rendesen

2017. júl. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szoktam mellről nyomni, főleg keretben. De valahogy fekvenyomásnál is jobban rá tudok koncentrálni a vállra.

Az oldalemelés a kisebb baj, míg azt érzem is valamennyire. Szulit nem láttam meg edzeni. Van esetleg videó?

2017. júl. 7. 14:22
 9/9 Cortez70 ***** válasza:
Keress rá facen: team Suleiman.
2017. júl. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!