Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miert van az hogy mindenki...

Miert van az hogy mindenki ellenzi a csaladban hogy kreatin monohidratot szedjek?

Figyelt kérdés
mert szerintuk ez mereg meg ilyen hulyesegeket talalnak ki meg hogy majd nem all fel a kuki, nem lehet nekik megmagyarazni hogy ez nem szteroid, szerintetek tudnam szedni titokban hogy ne vegyek eszre???

2017. júl. 7. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenhol ez megy, nálam is ment egy időben. Bírod titokban szedni, igen. Esetleg mutass nekik cikkeket a netről, hogy ez nincs így. Keress, olyan írásokat, ami a hatásait írja le.

Nagyon nehéz meggyőzni erről a szülőket, családtagokat.

2017. júl. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szüleim a fehérjéhez is úgy álltak, mintha doppingszer lenne. Próbáltam megmagyarázni, hogy csak fehérje, ami pl a csirkemellben is van, akkor a csirkemell is doppingszer? :DD akkor elnyugodtak, de igazán nem tudtam meggyőzni őket az igazamról. Mindegy mert azóta már nem vettem többet, inkább kajából viszem be, amúgy is jó étvágyam van. A kreatin se méreg, fogyaszd ha akarod, bár én akkor használtam csak egy rövid ideig amikor megrekedtem a fejlődésben és segített átlendíteni ezen. Nem tudom te hogy állsz ezzel. Ha még tudsz fejlődni nélküle, szerintem felesleges megvenned. De tudod titokban "szedni" ha akarod.
2017. júl. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!