Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bármeddig fel lehet zsírosodni...

Bármeddig fel lehet zsírosodni? Vagy abban is vagy egy genetikai határ, mint az izomtömegben?

Figyelt kérdés

2017. júl. 8. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Próbáld ki :D

Amúgy ezen en is gondolkoztam, de szerintem a határt a szíved szabná meg, vagy nem tudom,nem hiszem hogy ezt a gemetika meghatározza.

2017. júl. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Klanwarrior ***** válasza:
Egyéntől függ, hogy meddig bírja a szervezete a zsírtömeget, mielőtt elpatkol, de nem hiszem, hogy van határ. A zsírtömeget nem kell ellátni tápanyagokkal az izmokkal ellentétben, ezért határtalan mennyiségben tud elpakolni a szervezet. Vagyis egy idő után belehal az ember, de valószínűleg a végtelenségig is folytatódhatna az elhízás elméletben "megfelelő" étrenddel.
2017. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Klanwarrior ***** válasza:
Azt még hozzáteszem, hogy mindenki meghatározott számú zsírsejttel születik, viszont extrém esetben ezek száma gyarapodni képes. Már csak ezért sincs határ szerintem.
2017. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mik ezek az extrém esetek?

Tehát csak s szív szabja meg,hogy mennyi zsír lehet rajtunk?

2017. júl. 8. 22:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Mivel vannak többszáz kilós emberek (nem 200-ra gondolok, jóval többre), nem hinném, hogy lenne határ, persze egy ponton belepusztul az ember az elkerülhetetlenül érkező betegségekbe, de az is sokáig tart.
2017. júl. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha például föld körüli pályán csinálnád, talán ki tudnád hízni a lakókabint a nemzetközi űrállomáson :D. Ott nincs gravitáció ami agyonnyomna a zsíroddal.
2017. júl. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Cortez70 ***** válasza:
100%
Vannak vagy voltak is 400kg körüli emberek, de nem sokaig élnek, szóval azért van határ.
2017. júl. 9. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A szívelégtelenség fog határt szabni
2017. júl. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A világ legkövérebb embere 500kg volt, jó gnetikával itt a határ, más belehalhat 250kg-ba.
2017. júl. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tévedtem, Manuel Uribe 597kg volt, szóval legyen 600kg a határ :)
2017. júl. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!