Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az ilyen fajta húzódzkodó-toló...

Az ilyen fajta húzódzkodó-tolódzkodó állványok mennyire stabilak, tartósak?

Figyelt kérdés
[link]

2017. júl. 14. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy nagyon kezdő 60 kilós emberkének jó, de én nem bíznék rá egy 80-90 kilós embert hosszabb távon. Jobb ha magad hegeszted, vagy be tudsz szerezni régi masszívat, amit valahol leselejteztek. Ha meg többet költenél rá inkább vennék erőkeretet.
2017. júl. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyilván ha konditerembe járó embereknek árulják, le van tesztelve a megfelelő súllyal.
2017. júl. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ajtókeretbe akarszható fost is árulnak bárkinek, nem értem önmagában ez miérr garancia. A teszt pedig nemigazán úgy néz ki, hogy egy 90 kilós ember húzódzkodik rajta 5 évig és ha kibírta akkor jó mehet eladásra a modell.
2017. júl. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

92 kilós vagyok, ha nem vagyok leszálkásítva.

Nekem ilyenem van itthon, 2 hónapja:

[link]

GTG-re használom, heti 6x húzódzkodom rajta egykézzel, +planche tartások, ezeknél a leginstabilabb, bár valójában nem vészes(eddig).


Eddig ok, meg vagyok elégedve, mert olcsó volt, bár el kellett fogadnom a hiányosságait.

-A fogantyú, ahol tolódzkodni kéne, túl messze van a keret súlypontjától, majdnem felbukott amikor ott próbáltam meg rátámaszkodni először.

Megoldás: ne szereld fel a párnázatot, akkor belyebb tudod megmarkolni, így viszonylag stabil lesz.

-Megérkezéskor a szükségesnél 4-el kevesebb csavar volt a csomagban, számolj azzal, hogy esetleg +költséged lesz ezen.

-+Magadraakasztott súllyal nem tudsz rajta edzeni.


Amit te linkeltél, annak a karja szögletes, nem kényelmes rajta tolódzkodni, azon a részen, ahol a párnázat kéne, hogy legyen, ami szükségszerű módosítás, ha nem vagy pehelysúlyú.

2017. nov. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!