Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Strenght Wars versenyeket...

A Strenght Wars versenyeket hol rendezik?

Figyelt kérdés
Különböző országokból jönnek emberek

2017. júl. 15. 18:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Németországban.
2017. júl. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha amerikában lenne sokkal érdekesebb lenne mert meg lehetne hívni rendszeresen olyan atlétákat akik tényleg ismertek nem csak ilyen nevenincs emberkék versenyeznének akiket próbálnak érdekesebbé tenni mindenféle kamu becenevekkel, meg atom eröltetett show elemekkel. Szerintem régebben sokkal jobb volt ez a műsor, most már elég unalmas vontatott fos lett belőle.
2017. júl. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, de már 7 része van, nem sokára kijön a 8.

The Last Jedi néven rákereshetsz.

2017. júl. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
NinjaTyler vs Faceless lesz hamarosan!Azt várom
2017. júl. 15. 18:52
 5/13 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz
2017. júl. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz, Tyler fél és nem hajlandó belemenni, ezt pedig úgy próbálja elfedni hogy követelget olyan dolgokat amiket biztosan nem fognak megadni.
2017. júl. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Akkor csak etetik a népet?

[link]

[link]

Nem vagyok olyan jó angolból de kb azt szűrtem le,hogy Seba Kot hívta ki Tylert,aki el is fogadta a kihívást,de mivel Faceless a bajnok,nem eresztik vele össze,csak ha elöbb legyőzi a Strenght Wars többi versenyzőjét

2017. júl. 15. 20:04
 8/13 anonim ***** válasza:

Összefoglalom akkor :D


Tyler az csak akkor hajlandó kiállni, ha teljesítik a kivánságait, amiket még nem mondott el (videó végén mondja hogy az majd a következőnek lesz a témája). Várhatóan olyan feltételek lesznek amiket egyszerűen nem fognak elfogadni a Strength Warsnál.


Faceless a videóban mondja hogy ha Tyler benevez a Strength Warsra, akkor meg lesz oldva hogy egymás ellen menjenek, csak azt az egy meccset kellene letolnia utána pedig nem kellene többé résztvennie a Strength Warsba. Szerinte Tyler csak jártatja a száját hogy menne meg minden, de nem fog és ezt úgy próbálja álcázni hogy követeléseket tesz, amiket pedig nem fognak elfogadni, így pedig mondhatja majd Tyler hogy hát ő megpróbálta, nem akarták engedni, és gyakorlatilag semmit nem veszít az egésszel.


Ha Tyler annyira megszeretné mutatni mindenkinek hogy ő a fa.szagyerek akkor már rég benevezett volna és nem itt sza.rakodna videókon keresztül, meg nem uszítaná a fanjait hogy menjenek kötekedni.

2017. júl. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja meg még annyi: Faceless sose hívta ki Tylert, csupán a rajongók hangoztatták hogy ők szeretnék látni a kettőt egymás ellen, Faceless pedig csak elmondta a véleményért Tylerről.
2017. júl. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kösz :D

Én sem hiszem,hogy olyan bonyolult lenne összehozni a 2-t.

Az amúgy igaz lehet,hogy Tyler valójában Nicolas Dunant,aki egy svájci származású erőemelő?

2017. júl. 15. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!