Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Étrendem így jó?

Étrendem így jó?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el kalóriát számolni,miután annyi jót halottam róla.

16 éves vagyok, kb 180 cm, és 69 kg. Elvileg napi 2171 kalórát használok alapjáraton.

És elvileg,ha jó a program mindössze 1600 kalóriát ettem meg.

A makrók: 150 g fehérje, 68g ch, és 72g zsír.

Testépítéssel foglalkozok, és célom hogy minél nagyobb legyek, csak előtte le akarom magamról puculni a burkolatot,hogy látszódjon is amit felpakolok. Na értitek. Kell változtatás?

A ch az általában 100 gramm szokott lenni, csak ma elfogyott a zab, a zsír meg olyan 20 grammal kevesebb szokott lenni.



#étrend #68százalékos
2017. júl. 15. 19:56
 1/2 A kérdező kommentje:
Szégyellek kicsit ilyet kérdezni, csak megijjesztett, hogy sporttal együtt 2800kcalt használok, de csak 1600at viszek be. Amíg nem kalóriáztam nem tűnt ilyen drasztikusnak, nem vagyok fáradt, erőszint nagyon jó, és olyan két kg körül fogytam 3 het alatt.
2017. júl. 15. 20:03
 2/2 anonim ***** válasza:

A fogyási ütemed jó, amúgy nem tudod kiszámolni, hogy mennyit használsz, csak kitapasztalni lehet.

A makrókkal nem látok problémád, persze nem is tudom, neked mi az ideális. Mindenesetre a fehérje és a zsír megvan, a többi választás kérdése.

2017. júl. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!