Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Próbáltátok már a G. K. B....

Próbáltátok már a G. K. B. féle diétát?

Figyelt kérdés
Tényleg lehet vele fogyni?
2017. júl. 16. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi az, de gondolj bele: akkor fogysz ha kalória mínuszba vagy. Ha ez nincs meg akkor tökmindegy mit csinálsz, nem fogsz fogyni. Ha a G.K.B. diétába nem vagy kalória mínuszba, nem fogsz fogyni.
2017. júl. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Annak az a lényege hogy 5-6000 kcal kell sokkolni a szervezetet.
2017. júl. 16. 23:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Begyorsulna vele az anyagcserém, de nem fogynék. Teljesen bizonyos vagyok benne, hogy kizárólag kalóriadeficitben fogyok, máshogy mondjuk nehéz is lenne. Ettem már rengeteget, nem fogytam vele, igaz, ennyit tartósan nem is tudnék, annál jobban vagyok összerakva.


Az energiamegmaradás törvényével nem tudom összehozni alapesetben, ez van.

2017. júl. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És attól hogy sokkolod még pluszba vagy ennyi kalória mellett... Fizika órák kimaradtak gondolom. Az energia nem fog elveszni, emésztés nélkül kisz.arni pedig nem fogod.
2017. júl. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!