Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek nagy a különbség?

Szerintetek nagy a különbség?

Figyelt kérdés
Szerintetek egy GYMBEAM-es termékj és egy SCITEC-es termék között nagy a különbség? A SCITEC azért drágább, mert jobb a minősége, vagy csak azért, mert agyon van reklámozva?

2017. júl. 18. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Gymbeam-et elvből nem vennék mert egy vic az a cég, bár amit a scitec is művel mostanában az is elképesztő. Nem tudom milyen habony árpád féle marketing kötsögök dolgoznak ezeknél a cégeknél de el tudom képzelni. Maradok a myproteinnél.
2017. júl. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Valóban vicces az egész. Már csak az szponzorált arcok is, és műsorok is...

De van különbség a gyártók termékeinek hatóanyagában?

2017. júl. 18. 16:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Scitec jó minőség gymbeamről nem tudok nyilatkotzni.
2017. júl. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tudtommal egyik se gyárt, csak csomagol. Simán lehet, hogy valamiből a no name termék jobb, mint a drága. Be kéne vizsgaltatni és mehtudnad az eredményt.
2017. júl. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod. A scitec gyárt. Bár nyilván a tejsavófehérjéjükhöz magát a natúr tejsavó proteint ők is felvásárolják, meg a kreatint is veszik. Viszont elég durván bevizsgálják ha kicsit az élélmiszeripari minősítéseket megnézed náluk. De nem akartom marketingelni őket, csak megjegyeztem.
2017. júl. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 clint ***** válasza:

Ja a saját laborukban vizsgálják. :D

Viszont nem hinném h a gymbeames cuccok, rosszak lennének. Én elfogult vagyok protein terén a nagyobb nemzetközi márkák felé, de pl sokmindent vettem gymbeamtől,ami nem protein beta alanint, arginint, kollagént stb... A mellékhatások miatt sejtem, hogy valszeg nagy arányban azért azt tartalmazza amit kell.

2017. júl. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyilván azt tartalmazza, az európai unióm belül elég komoly szabályok vonatkoznk a tápkiegekre, nem lehet csak úgy boltban árúsítani mindent. Amúgy milyen mellékhatásod volt mégis az arginintől, meg a kollagéntől pl?:D mert ok a beta alanine nyomhat egy kis hangya efektust, bőrpírt.
2017. júl. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%

GymBeam véleményem:

A fehérjék undorítóak ízre..2 adag tejjel es vízíze van..(banán és kókusz csokinak is) viszont emésztéssel nincs baj oldódássa sem

Kreatin monohydrat: gymbeam-es jobban bejött mint a MyProtein. Jobb az oldódása

2017. júl. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 clint ***** válasza:
Nem kifejezetten érzékszervi mellékhatásra gondolok.. A kollagén zselésedett pl. Az arginintől meg ugyebár a szád sebesedhet ha sokat eszel stb...
2017. júl. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én személy szerint a gymbeam-es fehérjével meg vagyok elégedve. Ízre nem a legjobb, de nem vagyok egy ízmániás. Amíg a hatóanyag megvan más nem érdekel :D
2017. júl. 19. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!