Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez mitől van, miért van...

Ez mitől van, miért van ekkora motivációm?

Figyelt kérdés

Állandóan fel vagyok tüzelve, minden nap edzenék. Alig tudom kivárni a következő edzést.

Ez nem is baj, hogy ilyen nagy a motivációm, csak én pihenő napok helyett is edzenék. (Nyilván nem fogok)



2017. júl. 18. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
8%
Nézz edzéssel kapcsolatos videókat pihinapon, ha 2 napos pihit tartasz és nem bírsz magaddal nyújts:D
2017. júl. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Klanwarrior ***** válasza:
35%

Nem vagy egyedül, végül is az edzés a hobbid, és azt minden nap csinálná az ember legszívesebben :D

Meg edzés közben endorfin és dopamin keletkezik, ami óriási boldogságérzetet ad, és az agyad függővé válhat. Ugyan ez van a dohányosoknál, ezért válnak függővé. Csak nekik nem kell olykor több napot várni két rágyújtás között :/ Ez van :D

2017. júl. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
8%
Nyugi nem lesz ez állandóan így :D velem is ez volt kezdetekkor, de már csökkent
2017. júl. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!