Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti a sárgája nélkül eszitek a...

Ti a sárgája nélkül eszitek a tojást?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Most kezdenék el testépíteni, és az étrenddel kapcsolatban lenne az alábbi kérdésem:


Napi 1 étkezést tojásból terveztem bevinni, viszont nagyon nehezen hízó, 173cm/63 kgos testalkatom van. Bezavarhat nekem így is a sárgájában lévő naponta bevitt plusz zsír, vagy ektomorf testalkatnál tömegeléskor ennek nincs akkora jelentősége?



Köszönöm előre! 21/F


2017. júl. 19. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

Nincs olyan hogy ektomorf testalkat, az emberiséget nem lehet besorolni 3 különböző alkatba, olyan sincs hogy valaki nehezen hizik, csak olyan hogy nem eszik eleget, vagy beteg.

A tojássárgáját kidobni hihetetlen nagy pazarlás és butaság, szóval ne tedd, ha a makróidba nem fér bele akkor tudsz venni alapból ilyen tojásfehérje-rudat, és akkor nem pazarolsz.

Megjegyzem, hogy amikor mi itt genetikáról beszélünk, akkor nem az van, hogy valakinek milyen gyors az anyagcseréje, mert az anyagcserétől függetlenül lehet jó és rossz a genetika a testépitéshez, mivel a csontozat,izületek vastagsága,izomtapadás az ami a genetikában számit.

2017. júl. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Cortez70 ***** válasza:
100%
Sargajaval együtt eszem.
2017. júl. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Klanwarrior ***** válasza:
100%
Szerintem hobbi szinten bármikor mehet a sárgája is. Mondjuk én ötnél meg szoktam állni, mert én nem bírom a túl sok zsírt egyszerre. Majd kitapasztalod.
2017. júl. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sárgájával persze
2017. júl. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem.
2017. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy kevés sárgájával
2017. júl. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, abban van a tojásban lévő fehérjének a fele, meg zsír is van benne. Pazarlás lenne nem megenni.
2017. júl. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sárgájával együtt eszem én is.
2017. júl. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szinte mindenki fel lett pontozva, kivéve én :DD

Valakinek nem ment a szövegértés, azt hitte, hogy sárgája nélkül eszem ezért még 2%-os lepontozást is kaptam :D

Na de mindegy.


Amúgy ha megveszem a tojást, akkor miért dobnám ki a felét?

2017. júl. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!