Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Közel 10 éves naturálként...

Közel 10 éves naturálként lehet még bármi értelme bármilyen izolációs gyakorlatot csinálni?

Figyelt kérdés

Alapból már egy ideje nem csinálok sokat, de azon gondolkozom hogy lehet célszerű lenne teljesen befejezni.


A célom moistmár a fizikum fenntartása a lehető legkevesebb időráfordítással, illetve még az erőszintemen tudok dolgozni, de nem tudom hogy abban is bármit segítenének az izolációs gyakorlatok.


2017. júl. 23. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Kozel sem biztos, hogy nem tudsz naturalban meg tobbet kihozi.
2017. júl. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem 10 éves korban is mehetnek összetett gyakorlatok ugyan úgy, mint a felnőtteknél. Komolyan: simán elhagyhatod.
2017. júl. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1-es lehetséges, de elégedett vagyok, és más dolgokra kell mostmár nagyobb idő/energiabefektetést fordítani.
2017. júl. 23. 09:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs akkora kulonbseg a forma tartasa es fejlodes kozt, hogy te ebbol idot szakits mas teruletekre.

Az pedig nagyon meg fog viselni, ha abbahagyod, es a fizikumod, erod, amihez hozza szoktal, oda lesz.

De te tudod. :)

2017. júl. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cortez70 ***** válasza:
Eddig sem kellett volna izolalgatni.
2017. júl. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!