Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyit árthat a koffein?

Mennyit árthat a koffein?

Figyelt kérdés
Mostanában sajnos minden nap megy a koffein,160-400 mg változó.Kicsit rászoktam,viszont nagyon sokat eszem mellé és 10 órát minimum alszok naponta.Így is nagyon ártalmas?
2017. júl. 25. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenki máshogy reagál rá. Én például minél tovább használom, annál fáradtabb vagyok, annál jobban fáj a fejem, annál jobban gyengülök a gyakorlatokban, és annál jobban rászokok. Valakinek meg semmi.
2017. júl. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Engem nem készít ki, nincsen semmi mellékhatása csak az érdekel hogy hosszútávon lehet e belőle gondom ?
2017. júl. 25. 22:36
 3/6 anonim ***** válasza:
400mg az még határ talán. 500-600 felett mondják túladagolásnak.
2017. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más. Én is koffein függő vagyok. Hosszabb ideje, de semmi baja az érrendszeremnek, szívemnek. Egyenlőre, remélem így is marad. Közel 550 mg koffeint viszek be edzés elött.
2017. júl. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Cortez70 ***** válasza:
89%
Van aki kevesebbet bír és van akinél nem gond 400-500mg sem. Egyénfüggő.
2017. júl. 26. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért a függőség mindig ártalmas...

Gondolj bele, valószínűleg már eljutottál arra a szintre, hogy nem vagy képes olyan dolgokra sem koffein nélkül, ami lazán ment előtte nélküle is...

Egy szintén függő...

2017. júl. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!