Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lassú tömegeléssel el lehet...

Lassú tömegeléssel el lehet azt érni, hogy ne változzon a testzsírszázalék?

Figyelt kérdés
És ha igen mekkorának kéne lenni maximum a súlygyarapodásnak?
2017. júl. 26. 10:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Csak trollkodik. Nézzétek a százalékát.
2017. júl. 26. 12:48
 12/14 anonim válasza:
Matematikailag ha szinte csak izmot szedsz fel és mellé zsírt alig akkor a testzsír százalékod csökken is mert több lett a zsír de az izom arányaiban még többel nőtt.
2017. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
12. De ez gyakorlatban nem teljesen kivitelezhető.
2017. júl. 27. 20:23
 14/14 anonim válasza:
Szerintem alkat kérdése. Egy ektomorf ember nem szed fel sokszor látható zsírt tömegelés alatt sem nekik kivitelezhető. Biztos szednek fel valamennyit de csak alig inkább izmot. Én mezomorf vagyok én szedek fel ezt is azt is. A súlygyarapodásnál meg ugye megvan, hogy naturálba mennyi izmot tudsz magadra szedni de ez sok sok mindentől függ, ha amennyit felszedsz az nem nagyon több ennél akkor lehet az ember közel a nem növekvő tetszírhoz. Tehát szerintem legfőképp alkati dolog lehet másképp pedig attól függ, hogy mennyivel eszel többet a felhasználtnál. Viszont egy nehezen hízó ektomorf az kevesebb zsírt szedne fel nálam de én meg több izmot.
2017. júl. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!