Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegeléssel testzsírszázalék...

Tömegeléssel testzsírszázalék csökkentés?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy 80kg vagyok 12%-tzsvel, ez 9,6kg zsírt jelent.

Elkezdek nagyon lassan tömegelni, így csak izmot szedek fel, zsírt nem is, max csak nagyon minimálisat.

Felszedek 5kg-ot.

Leszek 85kg, úgy hogy zsírt nem szedtem fel.

Ez azt jelenti, hogy 5kg-mal nehezebb vagyok, de ugyan annyi a zsír, még mindig 9,6kg.

Na most, ez a 9,6kg zsír a 85kg-nak kb. 11%-a.

Ha felszedek 5kg izmot zsírosodás nélkül, akkor csökken a tzs-m? Így lehet tömegeléssel szálkásítani?



2017. júl. 3. 22:27
 1/6 anonim válasza:
Tömegeléssel nem lehet szálkásítani. Elöször tömegelj , aztán szálkásíts ha már van mit. Ha tömegelsz akkor valamiböl kell hogy épüljön izom , ezért sokat kell enned és így nyilván marad rajtad zsír is. Ne feledd , a tömegeléd nem diéta , a célja az izomtömeg növelése. Ha szálkásítassz , az azt jelenti hogy már az izmaid jó nagyok , és a rajtuk lévő zsírt elkezdheted leadni , diéta és edzés mellett. Így a zsír szépen lassan eltünik rólad , és szálkás tested lesz.
2017. júl. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

már miért ne lehetne szálkásitani tömegelés alatt?

ha valaki nem ért valamihez, miért ad "tanácsot"?

2017. júl. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Cortez70 ***** válasza:

A relatív testzsir% csökken így, de nem lett rajtad kevesebb zsír. Szalkasitasnal pedig csökken a zsír tömege, tehát nem ugyanaz. Mondjuk a formad sokkal jobb lesz ha izmot szedsz fel és zsírt nem.

Naturalban nem annyira működik, hogy kalória pluszban zsírt adsz le, max úgy ahogy a kérdező is írta, hogy nem nagyon jön fel zsír így százalékosan lesz jobb ha nagyobb testsulyhoz tartozik ugyanannyi zsír.

2017. júl. 4. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kétlem hogy tudsz úgy tömegelni hogy ne jöjjön fel legalább annyi zsír hogy a testzsír százalékod maradjon legalább ugyanannyi.
2017. júl. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
imádom hogy én vagyok lepontozva :D ha valaki ismeri a szervezetét, akkor simán megoldható. normális életmód (nem egésznap otthon döglés) és normális étrend (nem eszel össze minden szemetet) teljesen müködik a dolog. attól még hogy valaki ezt nem tudja kitapasztalni, nem engem kell hülyének nézni.
2017. júl. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
és lepontoztok, mert nem értetek a sporthoz. szinvonal.
2017. júl. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!