Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem divat már a testepites?

Miért nem divat már a testepites?

Figyelt kérdés

Nem csak hogy testepitok, de jobb fizikumú férfiak, fiúk sem nagyon látok az utcákon sosem.

A fiúk pedig egyre lanyosabbak mert erre van igény...

Full extrás csaj egy 20KG-os deszpaszítóval. Na ez miért van?


2017. júl. 28. 00:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
Menj be egy Cutlerba vagy Flexbe, hidd el, fogsz látni izmos férfiakat meg fiúkat is.
2017. júl. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Jó-jó. Ott. Mert ott összegyűlnek, ott edzenek.

Ettől független 100ból ha 7 néz ki jól.

2017. júl. 28. 00:45
 3/18 Roflkopter ***** válasza:
59%
Nem tudom milyen korosztály vagy de én pont fordítva látom. Nem azt mondom, hogy mindenki testépítő, de a fiú ismerőseim 80%-án látszik h edz. De amúgy a lányoknál is nagyobb divat mint régen.
2017. júl. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
15%

Miért kéne minden csajnak izom tibikkel rohangálni? Eltelt pár százezer év amióta lábat növesztettünk és nem vadásznunk kell a kajáért.


A mai világban az önnyalogatást leszámítva semmi értelme nincs kigyúrni magad, attól nem leszel okos, nem keresel sokat, satöbbi. Mitől lenne egy vékony srác kevesebb mint egy kigyúrt?

2017. júl. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
23, Nyíregyháza.
2017. júl. 28. 01:01
 6/18 A kérdező kommentje:
Azért kevesebb mert nem csinál semmit, nem tudja milyen elérni valamit, valamit amivel az egész élete változik, stb stb. A lényeg, hogy kevesebb.
2017. júl. 28. 01:03
 7/18 anonim ***** válasza:
65%

Jó nagy hülyeséget írsz. Semmivel nem kevesebb aki nem edz. Én 26 éves koromig edzettem rendszeresen nagyon jó fizikumom volt, de egy idő után a munka és barátnő mellett egyre kevesebb időm volt és így folyamatosan elmaradt. De közben lett egy családom, a munkámban sikeres vagyok, elértem, hogy pénzügyileg nem kell idegeskednem. Testileg nem nézek ki szarul (nem vagyok csont és bőr vagy elhízott), de nagyon messze vagyok a régi álapotomtól, de igazából nem is hiányzik. Semmivel nem érek kevesebbet e miatt. Sőt van egy olyan sejtésem, hogy ha nem hagyom abba akkor jelenleg nem lennék ilyen sikeres a munkámban, nem állnák ilyen jól anyagilag és ezáltal nem lenne ilyen nyugodt életem.

A kigyúrt test igazából én azt látom csak annak igazán fontos, meg az tartja kevesebbre az olyanokat akik nem edzenek akinek nincs más sikere az életben.


(Mielőtt valaki azt gondolná, hogy szerintem nem lehet valaki sikeres és jól kidolgozott egyszerre. Leszögezném, hogy nem ezt mondtam. Hanem hogy aki ennyire előtérbe helyezi a gyúrást, hogy azt gondolja, hogy ha valakinek nincs jó teste akkor az kevesebbet ér, annak szinte tuti nincs más siker élménye, mert akkor rájönne hogy az hogy jó tested van az egy siker, de mással is el lehet érni sikereket.)

2017. júl. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
3 oraja edzettem nyiregyen a cutlerben es volt lar kigyurt csavo.. :D meg azert rolam is levagja mindenki hogy edzek, sot.
2017. júl. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
47%
Jaaj hagyd már ember ezt az oldschool dumát. Régen minden jobb volt, bezzeg ma... Régen volt katonaság, most bezzeg mindenki Justin Bieber, SP és Floor Tomi. Amúgy pont, hogy kurv*nagy divat. Annyira, hogy még Győzike és minden valóságshowhős tolja már.
2017. júl. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem több az izmos ember mint mondjuk 10-15 éve, szerintem azért mert jelenleg jóval több lehetőség van rá.


Az izmosság viszont csak egy külsőség, ugyan úgy ahhogy a "full extrás csaj " kinézet is, hosszútávon nem ez a lényeg.



Én pl biciklizek 80-90 km eket, futok is de senki nem venne rá hogy konditerembe menjek ezért max lábizmaim vannak máshol meg szinte semmi. Rám is rámondhatja valaki hogy rámnéz és elfúj, pedig lehet hogy a valóságban többet bírok mint ő.

2017. júl. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!