Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményed erről az...

Mi a véleményed erről az amatőr kondis felsőtestről? Kép

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Mekkora lehet a kar? És milyen benyomást kelt? Én elégedett lennék egy ekkora karral,kinéz vagy 40-41nek.



2017. júl. 29. 22:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 anonim ***** válasza:
59%
22%-os: igen, ilyen magas szalékkal biztosan penge vagy a témában...
2017. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/85 anonim ***** válasza:
42%
Durva, hogy én meg ide se kommenteltem mégis 40 oldalon keresztül megy a csirkeharc. :D pontozatok le engemis mert kajak komplexusom van ha egy konfliktusban nem vehetek részt.
2017. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/85 anonim ***** válasza:
11%

#41, most komolyan már?

Arra vered, hogy ki hány százalékban hasznos választ ad, meg hányadik a toplistán, ennyire nincs életed?

2017. júl. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hozzászólást, mindenesetre a tárgytól eltérő beszélgetést máshol folytassátok. Köszi.:-)
2017. júl. 30. 13:29
 45/85 anonim ***** válasza:
74%
22-es: Ez akkor is sz*r forma, hiába vitatkozol itt már órák óta. Ehhez edzeni se nagyon kell. Normális kajálással, edzéssel ennél pár hónap alatt százszor jobb lesz akárki. A 22 százalékoddal meg biztos nagyon hasznos tanácsokat szoktál adni. 😉
2017. júl. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/85 anonim ***** válasza:
83%
Elkepeszto mekkora cicaharc megy itt egy full zsiros test okan. :D tenyleg ugy nez ki, mint aki edzoterem kozelebe se volt meg. De van aki ezzel is elegedett lenne. Mint ahogy a kerdezo irta. Kinek a pap... szemely szerint inkabb legyen 38-40-es karom, de szarazon. De nyilvan nem lehet mindenki arnold. Ha kimesz egy strandra az emberek 90%-a igy, vagy sokkal szarabbul nez ki. Full folosleges ezen verremeno vitakat folytatni. Szerintem.
2017. júl. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/85 anonim ***** válasza:
23%

Nem azon vitatkozok, hogy milyen a forma.

Hanem, hogy annyi eszetek van, nem tudtok semmit arról, aki a képen van, de leszólogatjátok.

Nem normálisan leírjátok a véleményetek, hanem egyből megy, ez milyen szar, az milyen szar.


És akkor, ha 22%-os vagyok?

Mintha csak ez a kategória létezne, komolyan.

2017. júl. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 anonim ***** válasza:
35%

De én már befejeztem, nem írok ehhez a kérdéshez.

Minek vitatkozzak olyanokkal, akikben egy csöpp illem sincs.

Ok nélkül leszaroztok valakit.

Nem leszel attól menőbb, hogy azt írod, hogy szar.

Elég annyi, hogy zsíros és kevés az izom.

Így nem sérted meg a másikat.

2017. júl. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/85 anonim ***** válasza:
69%

"zsíros és kevés az izom" = szar.

Mit kell ezen szépíteni? Ez testépítés kategória, nem pedig csoportos terápia, hogy egymás lelkét simogassuk.

2017. júl. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 anonim válasza:
51%

nemtudom mit pofáznak a többiek...

Szerintem kezdésnek jó,ha van akaraterőd akkor lesz ez még jobb is :)

2017. júl. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!