Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek tömegeljek vagy...

Szerintetek tömegeljek vagy szálkásítsak? KÉPPEL

Figyelt kérdés

18 Éves vagyok 178cm 78 kg szerintetek tömegeljek még vagy inkább szálkásítsak?

[link]


[link]


2017. aug. 1. 21:28
 1/10 anonim válasza:
0%
Szálka
2017. aug. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fér oda még izom bőven, de zsir is van, igazából kizárólag tőled függ, én tömegelnék bár nem is vallom magam testépitőnek, csak simán "edzek".
2017. aug. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tömeg :)

A másodikon még halványan látszanak a kockák. Fér még oda hús szerintem, és nem is vagy nagyon bezsírosodva.

2017. aug. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Tömegelj
2017. aug. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Szálkásítás.
2017. aug. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát ha befeszítés nélkül néznél ki akkor jobb lenne, szóval tömegelj még egy olyan 5 kilót, aztán szálkásíts.

Amúgy én 185 cm vagyok és 87 kg, de 92-93-ig akarok felmenni, mert még ilyen súly mellett is viszonylag szálkás vagyok, olyan slim-fit típus.

2017. aug. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is mehet még kis tömeg, utána jöhet a szálka.
2017. aug. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oké akkor még tömegelek egy kicsit aztán még próbálkozom a szálkásítással. Eddig még sose csináltam.
2017. aug. 2. 10:59
 9/10 anonim ***** válasza:

A tömegelés baromság. Legyen elég kalória a regenerációhoz, max enyhe kcal többlet de mindenképp csak annyit egyél, hogy ne zsírosodj. Azért 5 kiló nem hipphopp fog rádugrani, ha viszonylag gyorsan felszedsz 5 kilót akkor biztos lehetsz benne, hogy csak feleslegesen zsírt pakoltál magadra.


A "száraz tömegelésnek" van értelme, néha néha mini szálkásításokkal (3-4 hét) de ez rohadtul nem gyors folyamat.

2017. aug. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a mellizom elég alulfejlett minden mashoz, sztem mellezz heti ketszer + has lemenne es tokeletes lenne
2017. aug. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!