Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek tudok abból...

Szerintetek tudok abból profitálni ha a combhajlítót és feszítőt külön napokon edzem?

Figyelt kérdés
Rohadt sok energiát kivesz belőlem a láb edzés. Főleg a comb feszítőnél a guggolás. A combom a gyengéim közé tartozik ezért bele gondoltam hogy lehet jobb lenne ketté szedni a láb edzést úgy hogy a hajlítót ne ugyan azon a napon edzem mint a feszítőt. Így az egyik napon tudnák teljes erőbedobással guggolni és combfeszítőzni majd ezután nem a hajlítót edzeném hanem valamelyik kisebb izmot amit a combhajlítóval ellentétben le tudok normálisan gyilkolni a maradék energiámból. A hajlító pedig külön napon lenne a vádlival meg még valami mással együtt.

2017. aug. 3. 17:44
 1/8 Klanwarrior ***** válasza:
94%
Egy próbát megér, sokan csinálják így és működik nekik.
2017. aug. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Pontozzatok le!!!
2017. aug. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Őt vagy téged?:'D Nem tudom most hogy spórolsz e a vesszőkkel vagy értsem úgy ahogy le van írva:'D
2017. aug. 3. 19:25
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Nemnagyon látom értelmét. Ha guggolsz és szoktál hagyományosan is felhúzni bőven kap a hajlító meg a feszitő is annyit amennyi kell. Max ha nagyon rajta vagy, hogy szar a hajlítod csinálsz rá pár sorozat izolációt felhúzás után és csókolom. Ennyire szétbontani nem látom értelmét.
2017. aug. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Lehet ha most rosszul edzel. Nem kell legyilkolni. De alapvetően naturálban nem a legjobb módszerek közt van átlagosan.
2017. aug. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Engem pontozz le!!
2017. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Én különvettem ezt a 2 gyakorlatot, amióta felmentem guggolásban 140 kilóra. Ennek kell legalább 45 perc, majd a hajlító és feszítő + vádli, majd 2 óra hossza.

Idő és energia szempontjából külön tettem a hajlítót és feszítőt.

Kedd - guggolás + feszítő + vádli

Péntek - guggolás + hajlító + vádli


Azóta sokkal jobban megy mind a 2, súlyban is haladtam, és kinézetben is.

2017. aug. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát te nem kis pályázol tesó:'D
2017. aug. 4. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!