Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy állítsam össze az edzéste...

Hogy állítsam össze az edzéstervemet?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Kb 1 éve edzek

Eddig nem volt edzéstervem

Hetente egyszer edzettem egy izomcsoportot

Jól is fejlődtem,de a bicepsz tricepsz eléggé le van maradva

Hogy állítsam össze az edzéstervet,hogy az segítsen felhozni ezt a két izmot?

Ja még annyi hogy a kaja rendben van


2017. aug. 5. 09:46
 1/1 anonim ***** válasza:
ha 1 éve edzel, akkor nem értem miért heti 1x edzettél 1 izmot..először inkább azt javasolják, hogy teljes testes edzést végezz heti 3 alkalommal, így mindenre többször kevesebb megterhelés jut. Amíg el nem éred azt a fejlettségi szintet, hogy az izmaidnak több stimuláció kell és nem bírnád, ha azon az intenzitáson egyszerre minden izmot edzenél. ilyenkor szokták azt csinálni, hogy heti 1-2x edzenek egy izomra, de akkor keményen. am neten millió edzésterv van, nézz párat aztán ne ragaszkodj hozzá mereven, hanem szemezgess közülük..eddz jobban karra, akkor gondolom utól fogja érni a többi izomcsoportot.
2017. aug. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!