Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyit, mennyi ido alatt...

Mennyit, mennyi ido alatt fejlodhetek?

Figyelt kérdés

Ha rendszeresen jarok kondiba (heti3-5), es oda figyelek a kajara rendesen, ill.edzés utan iszok feherje turmixot es meg probalok minel hamarabb vmi feherje dus etelt enni. Illettve szednek taplalek kiegeszitot.. Minden testreszre edzek. Evekig vizilabdaztam(most hagytam abba, de elkezdtem egy masik sportot)

Most igy nezek ki:

[link]

A kerdesem az lenne hogy mennyi idobe tellene egy ilyen testet elerni?:

[link]

[link]

[link]



2017. aug. 7. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. 1 ev a te testalkatoddal. Ha rendszeresen jarsz edzeni es odafigyelsz a kajara. Szamold a makrokat legalabb az elejen es kaloria pluszban legyel.
2017. aug. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Javitok, az elso kep kb 1 ev, a harmadik inkabb 2
2017. aug. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell tapkieg, max vitamin. Feherjet csak akkor ha nem tudsz edzes utan kis idon belul enni, kulonben annak sincs semmi ertelme. Ha szamolod a makrokat es jol edzel, kb 1-1.5ev.
2017. aug. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 év alatt bőven meg van.
2017. aug. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!