Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tesztoszteron optimalizáló/fok...

Tesztoszteron optimalizáló/fokozó táplálékkiegészítők közül melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezek alapvetően csak az egészséges/természetes tartományon belül viszik fel a tesztoszteron szintet a maxra (már amennyiben tényleg van hatásuk és nem csak átverés) és ha valakinek, már eleve maxon van a tesztoszteron, akkor nem lehet észrevenni a hatásukat, de én most itt még is azt kérdezném, hogy melyik terméknél volt már valakinek tényleg észrevehő/érzékelhető hatása?

2017. aug. 7. 15:12
 1/3 anonim válasza:
Na félünk a kérdéstől?
2017. aug. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem alacsony a tesztóm, de értékelhető változást egyik sem hozott. Persze nem próbáltam ki mindet. Ehhez képest a felírt gyógyszer 2000 Ft két hónapra, és túllógok a határértéken, úgy felküldte, tehát nem szervi gondom van. Cserébe ennek lehetnek mellékhatásai is.
2017. aug. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak: fejtsd már ki bővebben, hogy mire célzol kérlek. ???
2017. aug. 8. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!