Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti szoktatok rendelni a...

Ti szoktatok rendelni a myprotein.com-ról?

Figyelt kérdés
Lehet gond a szállítással, kiszakadt csomag ilyenek, ha igen, akkor mi volt a teendő... tehát megéri onnan rendelni? Sokkal olcsobb és nagyobb akciók vannak mint a magyar oldalon..

2017. aug. 9. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt gondom, bár csak 3-4 alkalommal rendeltem. Volt már olyan, hogy valaki sérült csomagot kapott, de tudtommal jól kezelik a reklamációkat.
2017. aug. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Többször is rendeltem már onnan, soha nem volt semmi gond. És elég gyorsan kihozzák.
2017. aug. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 eve rendelek onnan, (nagyobb ertekben 40-50 ezer Ft ert is akar) eddig mindig minden serulesmentesen megerkezett. Egyszer volt, hogy egy kb. 2000 Ft ajandek nem kerult bele a dobozba, de azt utolag jovairtak. Az atlagos kiszallitas egy het, de volt mar 3 nap is. En ajanlom.
2017. aug. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!