Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Közel 10 éves edzésmúltal...

Közel 10 éves edzésmúltal milyen táplálékkiegészítők segíthetnének tömegnövelésben?

Figyelt kérdés

Jelenleg 90kg vagyok, 14 testzsírral. Tudom nem a legjobb 10 ev utan.

Eddig csak is kajával vittem be mindent. Most szeretnék kipróbálni pár tápkieget tömegnöveléshez. Melyek lennének hatásosak? Fehérjék nem érdekelnek, soha nem unom meg a csirkét, meg marhát.

25F 178/90



2017. aug. 9. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Propi,ena,boldi... 10 év után azért tudhatnád hogy legálisan nem sok értelmük van a kiegeknek. Max kreatin.
2017. aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kreatin.
2017. aug. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kreatin, többi nem nagyon segít rajtad.
2017. aug. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Arginin és hasonlók nem érnek semmit?
2017. aug. 9. 22:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem de próbáld ki egy kis pénzt vesztesz rajta max.
2017. aug. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10 év után, hogy lehet valaki ilyen szinten, hogy tápkiegtől bármit vár.
2017. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát mertem remélni, hogy van valami hasznos tápkieg.

Gondolkoztam izületvédőkben, meg akkor a kreatint kipróbálom.

Nyilván nem várok semmi nagyot ezektől.

2017. aug. 9. 23:02
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

Eddig nem tudom milyen multivitamint szedtél. Esetleg abból egy jobbat választani. Plusz mellé halolaj vagy krillolaj kapszula.

Én ilyen irányban nézelődnék. Vagy esetleg kreatin, bcaa.

De igazából bármit kipróbálhatsz sokkal jobban jársz, ha erre költöd el a pénzed, mintha kokszra. Vagy segít valamit vagy nem, na bumm akkor mi történt? Semmi max legközelebb nem veszel.

Esetleg még jobb minőségű húsokat venni. Pl: npk charolais marha.

Majd írd meg végül mit vettél.

2017. aug. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Na, ilyen válaszokat szerettem volna, mint a 8as.

Igazából multivitamint se használtam teljes rendszerességgel...volt úgy hogy ki maradt. Mostmár azt is szeretném állandó jelleggel venni.

2017. aug. 9. 23:31
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Én helyedben kipróbálnák kb mindent, arigin, beta alain, többféle kreatin, mhb, stb..


Nem olyan vészes dolgok ezek, hogy ha valóban nem hat, belehalj a kiadott maximum 3000 forintba. Én most próbáltam az arigin aakg-t, igaz, hogy fél éve edzek, de segített. Mindenki feleslegesnek tartja, hát szerintem nem az, mert hatott. Jobban bírom a futást tőle pl és kevésbé fulladok, ágyban meg én vagyok az isten. Szóval én a helyedbe szép lassan próbálgatnám a kiegészítőket, havi mondjuk veszel egyet, és megnézed van-e nálad hatása, ha igen megéri-e.

2017. aug. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!