Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » HST edzésre váltok. Milyen...

HST edzésre váltok. Milyen bemelegítést javasoltok?

Figyelt kérdés
Amiatt kérdezem, mert eddig pl. guggolásnál fokozatosan emeltem a súlyt mielőtt beálltam a szériákba, felhúzásnál szintén. Ha így csinálom a HST edzést 2 órára fog nyúlni...
2017. aug. 12. 09:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig kénytelen vagy fokozatosam felmenni máshogy nem lehet. Ez hozzártozik a bemelegítéshez. Csak ne aprózd el annyira, hogy kb. 10 kilójával mész fel. Ugorhatsz nagyobbakat is.
2017. aug. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
26%

En most fejeztem be a 6. hetet. Nagyon bejott. Az elejen csinalok egy kb 10 perces bemeleitest. Trx-el sajat testszlyos gyakorlatok, egy kis guggolas, egy kis labfeszito labhajlito fekvotamasz stb.

Majd a nagy gyakorlatok elott, egyszer bwkenyomtam kisseebb sulyba.

Mivel az elso 2 hetben magas ismetkesszammal dolgozol es felkesziti az izmokat, inakat a kovetkezo heti nagyobb terhelesre.

En igy minden edzest kb egy ora alatt letudtam.

2017. aug. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ja ez így megy ha kezdő szinten vagy, de pl. aki 190el guggol munkasorozatban nem teheti meg, hogy 5 percet trxezik, beleguggol 60ba 8-at aztán már mehet is a 190. Ez csak példa volt.
2017. aug. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
En nem guggolatam a derekam miatt, hanem 45 fokos labtolot csinaltam. Ott 200 kiloig mentem fel. Belenyomtam 100 ba + elotte bemelegitettem es utana nyomtam 200 ba. Es nem serultem le. Nem volt semmi gond.
2017. aug. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%
Jó te nem guggoltál de ő lehet fog. Meg ez csak egy példa volt mondom. Írhattam volna felhúzást, vagy fekvenyomást is. Ez nem így működik, hogy 5 percet alibizel aztán egyből munkasorozat mert abból sérülés lesz, főleg ha valaki már komolyabn súlyokat mozgat.
2017. aug. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

Probaltad mar valaha a HST edzest?

En nem akarok senkit meggyozni, csak a tapasztalatomat irom le, ami eleg friss, mivel kb 5 ev osztott edzes utan tertem at erre. Mindenkinek ki kell tapasztalnia, nekem igy nem volt gond.

2017. aug. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
65%
Itt nem az a lényeg, hogy hst vagy sem. Nem rendesen felvezetve nem lehet hatalmas súlyokkal dolgozni mert hazavágod magad. A lábtolózgatásod meg semennyire nem mérvadó. Az meg, hogy előtte lévő edzésen mit csinálsz megint csak irreleváns a bemelegítés tekintetében.
2017. aug. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
:)) ok. Ebbolva valaszodbol lejott, hogy gozod sincs a hst rol... a kerdezo meg majd eldonti...
2017. aug. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%
Tudom mi az a hst hülyegyerek, de nincs olyan edzésmódszer ahol nem kell bemelegíteni és egyből lehet munkasorozatra ugrani hidegen.
2017. aug. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, hogy elmeletben tudod, mert gyorsan kigugliztad, de a gyakorlatban nem hiszem.

De mivel szepen le lettek huzva a valaszaim 0%-ra, tehat hulyeseget irok, kedves kerdezo, csinald a hst-t 60 sorozattal es edz le 2 ora alatt. (Taps) :DD

2017. aug. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!