Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vegaként van esélyem nőni?

Vegaként van esélyem nőni?

Figyelt kérdés
mit egyek?
2017. aug. 19. 19:01
1 2
 1/11 Cortez70 ***** válasza:
100%
Mivel nem azt írtad, hogy vegán, így ehetsz tojást, túrót is, amikkel simán össze hozod a növényi feherjekkel együtt a napi 1,5-2g x ttkg fehérjét. Novenyinek meg zab, bulgur, rizs, bab, lencse, borsó, stb,
2017. aug. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat* vegánként.
2017. aug. 19. 19:08
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegánként is be tudod vinni a megfelelő mennyiségű fehérjét, tehát tökmindegy.
2017. aug. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nézz utána hogy mi az amit ehetsz és nagy a fehérjetartalma. Vannak vegán testépítők és megoldják ők is valahogy. Fehérjepor segíthet, vannak ilyen rizs meg borsófehérjék ha jól tudom.
2017. aug. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A hüvelyeseknek van általába nagy fehérjetartalma, meg a zabnak is. Általába a ch is magas benne, de ez nem feltétlenül baj. Mint írtad nőni akarsz, így nem. Meg szója, tofu- ezek is jók lehetnek.

És vannak hatalmas vegán testépítők is, ugyhogy kitartás.

2017. aug. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De kalória számolásoknál is folyamatosan azt írják, a növényi fehérjéket ne vegyem számításba. Akkor így hogy?

Tofu, zab, rízs-borsó, főttengeri-vörösbab. Ezeket szoktam enni.

2017. aug. 19. 20:10
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Azert hatalmas izomtomeget vegakent nem lehet elerni, naturalon. Sajna nem lehet dugni is megy szuznek maradni. A hus az kell es egeszseges es nagyon macera mashonnan potolni azt a mennyiseget. En rosszul lennek a sok huvelyestol meg szojatol tofutol.
2017. aug. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Persze, ugyanúgy beviheted a fehérjét így is, picit több odafigyelés, de nem vészes.

Az nem igaz, hogy nem számít a növényi fehérje. Ugyanúgy aminosavakból épül fel az is, pont ugyanolyan építőkockákból. Csak nincs meg minden növényben mind megfelelő arányban, de komplettálsz és voila. Nem kevés vegán erősember, testépítő, sportoló van, nekik még könnyebb is bevinni a fehérjét, mint egy pöttöm inaktív vegán lánykának, akinek alig van kalóriaigénye, kis túlzással, így arányaiban több fehérje kellene, de azzal vagy sok zsír, vagy sok szénhidrát jön... Főleg, ha nem eszik szóját, az kb. az egyetlen sovány fehérjeforrás vegánoknak. Meg a fehérjepor. Úgyhogy ha nem jön össze, még mindig használhatsz port :)

2017. aug. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

#7: Énp edig rosszul lennék, ha húst kéne ennem minden 2. héten. Napi sok tojás? Szuper. De ha megunom, ott vannak a növények, szóval semmi gond. De ez én vagyok, amit te írtál, az pedig te. Nem a kérdező.

Te nyilván nem leszel vegán. Másnak attól még bejöhet ez az életmód s mivel nem a hústól, de még csak nem is az állati fehérjétől nő az ember, hanem olyanoktól, amit vegánként is ugyanúgy bevihet, simán fejlődhet gond nélkül.

2017. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
átlagembernek valóban mindegy de itt sportolásról, növésről volt szó. Az izomépítéshez pedig soksok fehérje kell, de azt is írtam én is hogy lehet, csak macera. [link]
2017. aug. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!