Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megakadtam guggolásban....

Megakadtam guggolásban. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

100kg 2 ismétlés a maxom.

Mostanába maximum 1 ismétlés megy bele, de előfordul, hogy már nem tudok vele felállni.

Két megoldásra gondoltam.

1. Kevesebb felvezető sorozat. Általában elkezdek 40kgval, és 10esevel emelem a súlyt. Ha esetleg már a 3.sorozat a 100kgba menne, akkor még pihentebb lennék? Csak lehet így nem lennék eléggé bemelegedve.

Vagy a másik, hogy most elkezdek elölguggolni egy kisebb súlyal, és csak 1 hónap múlva térek vissza a rendes guggolásra. Ez időalatt fokozatosan edzésről edzésre növelném a súlyt.

Valamelyik műkődne szerintetek? Vagy esetleg más módszer/megoldás?

A lábedzéseim már csak guggolásból állnak. Régebben sokkal többet lábaztam, de szerintem folyton túledzésbe voltam. (ezzel is volt egy kérdésem még régebben.)

7hónapja edzek, 16F



2017. aug. 20. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő varia jó,amit írtál,próbáld ki mndegyiket,kezd azzal sztem h kevesebb felvezető sorozat. Kaja,pihenés rendben?
2017. aug. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, a kaja mostmár rendben, úgyértem elkezdtem tömegelni. Most 69kg vagyok.

A pihenés az sajnos nincs, nem tudok este aludni, viszont néztem egy biotechusás kiegészítőt alvásra, ami nem is túl drága. Sleep a termék neve...ennek van értelme?

Meg elkezdek merevlábas felhúzást csinálni még, csak most pihentettem két hétig a hajlítót.

2017. aug. 20. 14:20
 3/5 BlodDrunk ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz megfelelően pihenni edzés mellett,min 7óra alvás,akkor szerintem ennek az okát keresd meg először mert nem egészséges és az izomzat se fejlődik úgy ahogy kellene.
2017. aug. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elolvastam, mit tud ez a Sleep, hát... ha van rá pénz, egy próbát megér. De miért nem tudsz aludni?
2017. aug. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Pénz szerencsere van, bízok benne, hogy működik, jól jönne.

Az hogy miért nem tudok aludni, a kérdes szempontjából nem fontos szerintem. Privát dolog. Próbálok rajta változtatni.

2017. aug. 20. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!