Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 5 hét kihagyás után mennyire...

5 hét kihagyás után mennyire fognak visszahúzódni az izmaim?

Figyelt kérdés
Aktívan minden nap tornázok és sikerült felszednem magamra izomzatot az évek során,viszont most eltört a kezem és 5 hét kihagyás vár rám,ilyen sokat még sosemhagytam ki,mennyire lesz vészes?egyáltalán megmarad a testtömegem izomzat terén vagy kezdhetek mindent előről?

2017. aug. 24. 10:59
 1/4 Cortez70 ***** válasza:
100%
Lesz egy kis összeesés, de nem vészes. Hamar visszajön majd a forma ha újra edzel.
2017. aug. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem már volt egy 5 hetes kihagyásom, külsőben semmi nem látszott, csak amikor végre visszamentem az erőszint nagyon durván visszaesett de 3-5 hét edzés után visszajött.
2017. aug. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem,ettől félek én is,mert én már 1 hét kihagyás után is érzem néha a visszaesést,nemhogy 5 hét után :D de örülök ha legalább külsőségekben nem látszik
2017. aug. 24. 15:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Én még sosem hallottam ezt így, hogy vissza húzódnak az izomok.

Ilyen csak akkor van ha mindenféle kakát zabálász edzes melle, aztán elfedi a sok zsír és bőr alatti víz.

Az biztos, ha még rendesen is eszel, kisebb leszel. Bár ez nekem meg a többieknek itt, elhanyagolható veszteség lesz mert rajtad megy végbe. Na de neked... Hát te ezt máshogy fogod megélni nekem elhiheted.

Én csak magamból indulok ki. De különben senki nem szereti ha a keményen megszerzett izom, akár csak egy centit is össze esik. Nekem az ellentkezojet senki ne adja elő. Főleg ha tömegel ezerrel. Egy ilyen szintű visszaesés, max szalkasitasnál elfogadható.

Bár sérülés, ráadásul ilyen szintű hát igen.

Vannak akik hisznek az izom memóriában én nem. Ilyen naturalban nem igazán létezik, illetve nem olyan szinten mintha a cucc megy és ment is volna közben.

Inkább az a lényeg, hogy vigyázz magadra jobban, hogy többet ilyen ne történjen.

2017. aug. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!