Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akad itt női testépítő? (help)

Akad itt női testépítő? (help)

Figyelt kérdés

Alapok megvannak, étrend, kiegészítők, edzéstervhez kérnék segítséget, össze van állítva, de szerintem nem jól, valamint nemtudom, hogy kis súlyokkal több ismétlés vagy nagy súlyokkal 8-12 ismétlést lenne érdemes elvégezni. Leginkább lányoktól szeretnék segítséget kérni, akiknek van némi tapasztalatuk ebben:) Privátban jobb lenne. Előre is köszönöm!:)


18/L



2017. aug. 27. 13:45
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat:)

kipróbálom ezt a módszert. Ma ráálltam a mérlegre és 0,4 kg-val kevesebbet mutatott, mint 1 hete :/ lehet növelnem kell a ch bevitelt

2017. aug. 27. 15:49
 12/22 anonim ***** válasza:
Vagy a zsírbevitelt, amelyik neked kényelmesebb, a lényeg, hogy kalóriapluszban legyél.
2017. aug. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Heti hány edzést javasoltoK?
2017. aug. 27. 18:06
 14/22 Cortez70 ***** válasza:
Naturálban heti 3-4 edzés elég, hogy tudj rendesen regenerálódni.
2017. aug. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Leírhatnád az edzésterved, akkor többet tudnánk segíteni Én azt mondom (de nem akarok Cortez 30+ éves tapasztalatával szembe menni), hogy 1-2 hónapig 8-10-es ismétlesekkel dolgozz, hadd szokja az izom, ízület a terhelést, és a helyes végrehajtást is könnyebb kisebb súllyal megtanulni. Aztán ha megvan a helyes forma, akkor mehet az 5-8-as tartomány.
2017. aug. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Cortez70 ***** válasza:
100%
Az igaz, ha valaki totál kezdő akkor az elején mehet kicsit magasabb ismetlesszam.
2017. aug. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

[link]


eddig így dolgoztam ki, olyan gyakorlatokat válogattam össze, melyek otthon is megvalósíthatóak, persze, ha ezekbe belejövök hétvégén elnézek kondiba is.

Bicepszből nem sok a 4 sorozat? Valamit tricepszből nem kevés?

2017. aug. 27. 18:30
 18/22 anonim ***** válasza:

Ez nem az igazi, meg van bőven kavarodás ahogy elnézem.


Heti 3 teljes testes edzést csinálj, minden izomcsoportra 1 gyakorlat elég lesz.


Bicepszre nem kell három, elég egy gyakorlat. Tricepszre szintén. Lábra is kéne edzeni, feneket nem kell ennyire izolálni, nagy súlyos guggolás meg kitörés bőven elég lesz neki.

2017. aug. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Cortez70 ***** válasza:
Ez így szar. Heti 3 teljes testes legyen eleinte. Guggolas, evezés ruddal vagy egykezesekkel, fekvenyomas, vállból nyomás vagy ruddal mellről nyomás, bicepsz állva ruddal vagy egykezesekkel, tricepszre homlokra engedés ruddal vagy tarkohoz egykezessel, hasprés, vadlizas. Mindenből 3-4 sorozat.
2017. aug. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

hátat és mellet csak 1 hónap után szerettem volna elkezdeni, ha eredményeket látok a karomon és tudom, hogy az edzés, étrend rendben van. Térdem miatt nem szeretném megerőltetni a lábam, abból inkább több ismétlést csinálok kisebb súllyal. Kardiómban van bőven hasazás, fél éve csinálom, szóval a súlyzós napokra ezek maradtak :/

tényleg elég lenne mindenből 1 gyakorlat? Max. 2?

olyan kevésnek tűnik, olyan érzésem van, mintha nem is tennék semmit a cél érdekében :D

kezdőként is megfelelne kevés gyakorlat? tricepszhez nem kell több, mint a bicepszhez? egyébbként a kerek vállak a főbb célom. Ha ezekkel többet foglalkozom a előny vagy hátrány?

2017. aug. 27. 19:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!