Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Pólóban egy nagy rakás shitül...

Pólóban egy nagy rakás shitül nézek ki. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Pedig direkt méretre veszem őket. Pont akkora amekkorának lenni kell. Még is, mintha nem is látszana hogy edzenék. Ami persze nem igaz, mert mindeki ennek az ellentkezojet mondja, de nekem atletaban sokkal jobban tetszik. Ott szepen látszik a gömbölyű szepretaltvall a 43as kar a csikós alkar és a mellek,

Pólóban meg pf...

Ti hogy vagytok ezzel?



2017. aug. 29. 10:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Kit érdekel?

Még egy magamutogató instangrammos gyerek...

2017. aug. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Cortez70 ***** válasza:
79%
Majd ha izmosabb leszel akkor jó lesz.
2017. aug. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem kell magad mindenhol mutogatni. Ahogy írod az ismerőseid így is tudják, látják, mondják, hogy látszik, hogy edzel.
2017. aug. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem látszanak az izmaid szóval nyilván nem nézel ki kigyúrtnak benne. De kit érdekel? Nem feszengésre való, meg ahogy írtad a körülötted lévők látják hogy kivagy ba.szva, akkor meg kit akarsz még lenyűgözni?
2017. aug. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Mert ti nem azért edzetek, hogy jól nézzetek ki? Erről szól leginkább a testepités. Szóval nekem ne adjad a dinkát első.


második: Csinálom is folyamatosan. Remelem egy két év múlva már kabátban is látszani fog. :D


harmadik: Végülis igazad van. De halistennek nem arról van szó, hogy csak a jót akaroim látják rajtam, Csak mint sok mindeki én sem vagyok megelégedve a testemmel, főleg ha szerintem nincs elég látszata a munkának.

2017. aug. 29. 11:01
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Vegyél 2 dinnyét a hónod alá, aztán látszani fog, hogy te vagy az igazi faѕẕagyerek
2017. aug. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Klanwarrior ***** válasza:
Vannak nagyon jó szabású pólók, amiknek enyhén szűkített az ujja és a dereka. Olyanok közül válogass, nem hiszem, hogy abban sem látni eléggé, főleg egy 43-as a kart.
2017. aug. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Vegyél kissebb pólót.
2017. aug. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%

Slim fit polokat vegyel ne ezt a teglatest tipusu egybe az egesz szabasu polokat. A slimfitbol ram az m-es es s-es is jo pedig nekem is 43.5 cm a felkarom.

180cm vagyok 89kg 15% tzsvel.

2017. aug. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsó lehetetlen... :D hát rajtam szétszakad az s-es de szó szerint aztán vagyok egy 10essel kevesebb mint te :D
2017. aug. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!