Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a natural limit testepitesBen?

Lemon Tea kérdése:

Mi a natural limit testepitesBen?

Figyelt kérdés

Ez a kerdes sulyok formajaban mindig foglalkoztatott Persze mivel testepites az aranyokra is figyelni kell. (Pl 120kg-os fekvenyomast nem a pipaszar labakkal v karral ertem) -70kg korul guggolok -Evezes is hasonlo -Ketkezes mell 35kg parszor Tricepsz bicepsz 50kg ruddal parszor


En 180cm vagyok

Tuledzes hataranal

Vagyok es megallt a fejlodes. Ki Hogy lep a kovetkezo szintre

Feherje is napi rendszeru kaja mindig.. azert pihenek is neha ha ha

Valaszokat koszonom



2017. aug. 30. 23:38
 1/7 Téékáá ***** válasza:
Hat mindenkinek mas a natural határ,de szerintem naturba évtizedeket kell edzeni h élére azt a szintet h mostmar ennél nincs tovább ha fejre állsz akkor se.Ugyhogy hajrá.sulyban vannak akik saját sulyukal nyomnak többet is melből, vagy guggolas sajat testsúly 2xesevel ilyenek
2017. aug. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cortez70 ***** válasza:
Nem tudjuk, mert mindenkinek más a max határ. Egy széles tartományt lehetne esetleg megadni, de annak sincs értelme.
2017. aug. 31. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valahol mintha azt olvastam volna, hogy fekvenyomás testsúly x1,5 , guggolás testsúlyx2, felhúzás testsúly x2,5 nagyjából amit átlagos jó genetikával hozni lehet sok év edzés után. Ezek 1 ismétléses maxok.
2017. aug. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy ezt honnan lehet látni, ki nat és ki nem? persze nem a 130 kilósakra gondolok.
2017. aug. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vkinek szemelyes tapasztalat?
2017. aug. 31. 10:45
 6/7 Cortez70 ***** válasza:
Lehet látni, tömegből, szarazsagból és főleg a váll kerekségen.
2017. aug. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen a váll az szinte mindig árulkodó, amikor azt látod, hogy minden testrésze hozható és ott van 2 ágyugolyó váll 10% tzs-vel.
2017. aug. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!