Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok erről a cikkről?...

Mit gondoltok erről a cikkről? Builder shop!

Figyelt kérdés
[link]
2017. szept. 6. 08:40
 1/7 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nem az az idő számít, hogy meddig szenvedsz egy súllyal. Lehet perceket bohockodni kisebb súllyal, de sokkal jobban működik egy nagy súlyos kis ismetlesszámú sorozat. Legalábbis naturalban. Koxal lehet kisebb súllyal is izolalgatni, akkor is van fejlődés, de naturalban nem mész vele sokra.
2017. szept. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos van igazság benne,bár szerintem itt arra próbált kilyukadni a cikkíró, hogy a gyakorlatokat lassan, koncentráltan végezzük, ne pedig rángassuk a súlyokat mint az idegbeteg..
2017. szept. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Cortez70 ***** válasza:
100%
Rángatni nem kell, de a lassu végrehajtás sem oké.
2017. szept. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szteroiddal működik a pumpálgatás is, de ott is többre mész a nagy súlyos edzéssel. Tehát szteroiddal sem mindegy.
2017. szept. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Évek óta ugyan ezeket a dogmákat fújják. Csak valahogy mégse izmos egyik shop.builderes gyerek se, se a bunny.

Nagy súly kell, 4-6 os ismétlésszám.

2017. szept. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen, nekem is ez volt az első gondolatom, hogy annyira nem kigyúrt állatok... kicsit hiteltelenek nekem.
2017. szept. 7. 08:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Aki soha nem ért el semmit ebben a sportban, annak hiteltelen a szava ezzel kapcsolatban.

Hiába jöttök az olyan példákkal, hogy nem kell szakäcsnak lenned ahhoz, hogy megmond, szar a pörkölt. Az más, az a tudás ösztönösen benned van.

2017. szept. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!