Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha csak erősíteni és feszesíte...

Ha csak erősíteni és feszesíteni szeretném a combjaim, milyen edzést javasoltok? Gyakorlatok + elliptikus tréner

Figyelt kérdés

Az alakommal, testsúlyommal elégedett vagyok, csupán szeretném ha erősebb és feszesebb lennék, főleg a combjaim. Tehát fogyni nem célom, ugyanakkor az sem, hogy több izmot alakítsak ki és vastagodjak.


Köszönöm

24/l


2017. szept. 6. 15:11
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
100%
Feszesebb akkor leszel, ha kevesebb zsír lesz rajtad és több izom. Tehát kell erősítő edzés is és mehet mellé kardio. Erositesnek lábra guggolas, kitörés , egylabas vadlizas. De felső testre is kellene edzeni. Sulyzoval fekvenyomas, evezés, vállból nyomás, bicepsz állva, tarkohoz engedés, hasprés. Nagyon izmos nem leszel sosem nőként kox nélkül, szóval ne tarts a túlzott izmosodastol. És ha zsír meg megy le, akkor a vastagság kb marad. Persze ez etrendfüggő.
2017. szept. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

A kitöréseket, guggolásokat és hasonló gyakorlatokat szoktam végezni, és utána szoktam elliptikussal mozogni. Akkor tartom ezt, csak több ilyen gyakorlatot viszek be.

Az étrendemre igyekszem figyelni, végülis tényleg nincs nagy gond, csak attól tartottam, hogy túlizmosodok.

2017. szept. 6. 15:30
 3/3 Cortez70 ***** válasza:
85%
Nem tudsz túlizmosodni, nem olyan egyszerű az nőként. Meg amúgy is látod hogy miként fejlodsz és vissza lehet fogni az edzést ha úgy látod. Nem pár nap alatt lesz izmos az ember hanem évek meloja. Van időd lereagálni a változást.
2017. szept. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!