Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy hétig nem tudok edzeni...

Egy hétig nem tudok edzeni teremben. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Vasárnap edzettem legutóbb, kb 2 hete kezdtem, de most nem tudok menni egy hétig. Leghamarabb hétfőn fogok tudni, addig mit csináljak? Nagyon gáz, hogy másik kihagyok egy hetet? Egyébként havi egy hét mindig ki fog esni.
2017. szept. 12. 12:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Keress a neten saját testsúlyos gyakorlatokat, és csináld azokat.
2017. szept. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Cortez70 ***** válasza:
Otthon saját testsúlyos edzés.
2017. szept. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
csináld azt, amit mondanak az előzők, de amúgy nem fogsz leépülni, ha kihagysz 1 hetet néha..csak lassabban fogsz fejlődni.
2017. szept. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pihenj. Több értelme van.
2017. szept. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi. Ahogy írtam ez rendszeres lesz nálam, mert elég gyakran nyaralok. Egyébként én csak erősíteni szeretnék, picit tónusos lenni. :)
2017. szept. 12. 13:36
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapja nincs bérletem, otthon van padom+súlyok, előlguggolni tudok csak guggolás helyett, más hátránya nincs.
2017. szept. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Ha van pénz havonta nyaralni egy hetet, akkor van pénz a nyaraláson háromszor lemenni a helyi terembe. Vagy végzel saját testsúlyos gyakorlatokat addig.
2017. szept. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Még csak két hete kezdted! Ugyan mit veszíthetsz?
2017. szept. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én sehol nem írtam, hogy nincs pénzem elmenni terembe. Pénz van, idő nincs. De ha egy városban elmegyek akkor szeretnék szétnézni. pl. Isztambult 2 hét alatt nem tudtam közbe járni, akkora. De megoldom. ;)
2017. szept. 12. 14:47
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
ez a kérdés nem szól másról, csak hogy eldicsekedj azzal hogy te havonta mész nyaralni. De gondolom az is kamu, mert ahhoz nagyon sikeresnek kellene lenned, és az több komolyságot igényel. Na mind1..látszik hogy csak kitaláció de élj ebben az álomvilágban
2017. szept. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!