Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A mens phisiques kategóriás...

A mens phisiques kategóriás fitnesszesek milyen szteroidokat nyomnak? Mint példálul Jeff Seid, Jeremy Potvin, Jeremy Buendia.

Figyelt kérdés
A súlyosan fogyatékosok akik azt mondják hogy "de hisz ők naturálok" kérem ne válaszoljanak erre a kérdésre. Az én tippem egyébként Anavar, Trenbolone.

2017. szept. 14. 16:08
 1/7 Cortez70 ***** válasza:
100%
Amiket írtál az simán, de kell ezek mellé tesztó is, pl propi, hogy ne annyira vizesedjenek. Esetleg még stana, masteron. Megy még clen, bár az nem szteroid. Ismerek olyat aki növit is tol (ez sem szteroid hormon)
2017. szept. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
már növit is tolnak.
2017. szept. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a profi fizikesek kb ugyanazt toljak, csak masok az aranyok. Nezd meg most Buendiat. Brutalisan jo.
2017. szept. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De miért tolnak növit ha rohadt drága és az ő szintjüket anélkül is el lehet érni?
2017. szept. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Cortez70 ***** válasza:
A még szárazabb forma miatt tolják a növit.
2017. szept. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg azért is növiznek, hogy egész évbe tartani tudják a viszonylag szálkás formát. Megy ott minden, nincs mese. Tesztó alap egész évbe, aztán a kis hoki anavartól a trenig nincs megállás.
2017. szept. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tolnak mindent!

Csak kisebb dózisokban.

Viszont szerintem inzulint tuti nem nyom egyik se.

Növekedési hormont és peptid cuccokat se mindegyik szerintem.

2017. dec. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!