Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mérleg nélkül kalóriaszámítás...

Mérleg nélkül kalóriaszámítás lehetséges? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

2017. szept. 17. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Amiket a neten találsz, hülyeségek. Összevissza ír mindent. Csak mérleggel lehet. (Biztos forrás alapján)
2017. szept. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Cortez70 ***** válasza:
Nem nagyon, mivel tudnod kell, hogy mi mennyi gramm.
2017. szept. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak ha kész kaját veszel, és elmondják mi merre hány gramm. Enélkül csak találgatni tudsz a mennyiségről, ami vagy bejön, vagy nem.
2017. szept. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy nem lehet csak kivancsi voltam hatha nagy a tudomany manapság.:D

Köszönöm mindenkinek a válaszát.

2017. szept. 17. 18:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Több-kevesebb tévedéssel (de mindenképpen többel, mint mérleg esetén). Sok dolgot le lehet mérni térfogatra és tippelgetni, az egy kilós csomagot leosztani, én ránézésre tudom, kb. milyen súlyú egy tojás..

Ha olyanok az ételeid, hogy csak annyi tévedést ad, ami neked belefér, próbálkozhatsz, de egy mérleget venni olcsóbb és sokkal biztosabb, ha nem is teljesen pontos, de az ételek fajlagos kalóriatartalma eleve nem teljesen fix.

Én nem mindent veszek kis, ismert súlyú csomagokban és többen esszük ugyanazt az ételt, ilyenkor kell mérleg.

Van, aminél a térfogat és a súly gyengén korrelál.

2017. szept. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm!
2017. szept. 18. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!