Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérjét szoktatok inni?

Milyen fehérjét szoktatok inni?

Figyelt kérdés

Először Scitecet szerettem volna venni(kék tejsavó fehérjét), de sokan mondták, hogy a myprotein, és az MHN fehérje jobban megéri, és minőségibb is, nincs annyi felesleges dologgal teletömve.

Az lenne a fontos, hogy pick-pack pontra, vagy gls csomagpontra szállítson az adott cég.

Myproteinnek van olyan viszonteladója, aki szállít csomagpontra? Mert az oldalon csak sima házhozszállítás van.

Keveset vagyok otthon, és ezért lenne jobb, ha csomagpontra lehetne kérni.


2017. szept. 19. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Most akcios a biotech fel kilos izolatuma. Igy most elegge megeri az ha minosegi kell.
2017. szept. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Natúr barna rizs fehérjét iszok.
2017. szept. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Myprotein 114Ft/adag

MHN 120Ft/adag

Scitec WP 153Ft/adag

Scitec WPP 159Ft/adag

BioTech USA 140Ft/adag

Ennyibe kerül 1 adag a legnagyobb kiszerelésekből.

2017. szept. 19. 11:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már egy ideje steviaval édesített Myproteines fehérjét (whey) iszom. Ár/értékben nagyon jók szerintem. Előtte Optimum Nutritiont ittam, ennek az ízét semmi nem veri eddig, de allergiás lettem a mesterséges édesítőszerek nagy részére, drága is, és nem az íz a legfontosabb tényező ugye. Nem tudom, Magyarországon mi hova szállít.
2017. szept. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
MHN, ProteinBuzz
2017. szept. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Myproteint iszok. Ugy emlekszem az enproteinem.hu rol tudsz GLS csomagpontra kerni csomagot.
2017. szept. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!