Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mivel járna, ha 17 évesen...

Mivel járna, ha 17 évesen elkezdenék szteroidozni?

Figyelt kérdés

Már több mint 3 éve kondizok, és nem jönnek az eredmények.

Kemémyen edzek, tisztán eszek. Mindig mondják hogy nagyon fanatikus vagyok. Eredmény meg sehol.


2017. szept. 27. 12:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudhatjuk előre. Van akinél 40 év kokszolás után sem jelentkeznek panaszok, míg másnál azonnal. Hajlam kérdése.
2017. szept. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hormonális változások
2017. szept. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Inkább meg kéne tanulni edzeni, nem mindjárt koxolni alig, hogy kinőtt a pötsödön a szőr. De ha majd erre felszívod magad, mint egy pulyka akkor csináld csak aztán dögölj is bele.
2017. szept. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Megnézném szívesen azt a három évnyi edzést.

Az nem edzés,hogy lemész a terembe dumálni,zenét hallgatni meg divatbemutatót tartani.

2017. szept. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Egy kis vidéki terembe járok, ICF szerint edzek. Divatbemutatózni nem szoktam, tök egyszerű cuccokban edzek, de ez nem fúgg össze az izomzattal, ha jól tudom. Barátaim meg nincsenek, szóval amúgyse beszélgetek gyakran. Szóval az efféle kommenteket lehet mellőzni.

Amúgy 180 cm, 85kg, kb 15 tzs

2017. szept. 27. 14:42
 6/13 anonim ***** válasza:
idő előtti öregedés garantált lesz, de lehet hogy az lesz a legkisebb problémád.
2017. szept. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
írd le edzéstervet, aktuális használt súlyokat, napi kalória bevitelt (fehérje meg zsír külön fontos lenne). Hidd el, találunk benne hibát.
2017. szept. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Vagyis bocs, most olvasom hogy ICF-et tolsz.

Halkan megjegyzem, az egy kezdő edzésterv, fél év után se kellene azon maradni (sőt sokkal hamarabb át kéne térni másra a legtöbb embernek).

2017. szept. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Itt ajánlották az ICF-et. Szinte mindenki.

Előtte sokféle osztottat próbáltam. A súlyt minden edzésen piramis szerűen növeltem a 3-6 ismétléses maxig, utánna abba 2-3 sorozat. És arra igyekeztem, hogy mindig növelni tudjam a súlyt hétről hétre.

Kaját azt változó, hogy miből viszem be.

Fehérje 180-200gramm

CH 500gramm (+/- 50g)

zsír 100-120g

2017. szept. 27. 21:26
 10/13 anonim ***** válasza:

Középhaladóként nem fognak működni a lineáris progressziót követő edzéstervek mint az ICF, mert nem tudsz egyszerűen minden héten növelni a súlyon.


Mik a max súlyaid jelenleg? Valamint a kérdésben az eredmény alatt erőt vagy külsőt értesz? Mert az utóbbi könnyen elmaradhat, főleg az ilyen "erőnövelő" edzésterveknél mint az ICF.

2017. szept. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!