Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Próbálta már valaki azt, hogy...

Próbálta már valaki azt, hogy minden nap edzi ugyanazt az izomcsoportot? Ha igen, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Olyanoktól kérnék csak választ, akik próbálták ezt, és személyes tapasztalatuk van. Tudom, hogy a mainstream tanács, hogy ilyet nem szabad, de személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi.
2017. szept. 29. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Pontosabban nem minden nap,de heti 4x karoztam, (jó,tudom,hülyeség volt,de kísérleteztem is),2-3 hét után már jelentkezett a folyamatos alkarfeszules,érzékeny lett a könyököm,és egy hónap után már stagnaltam a sulyokban. Egyenes rudas bicepszezest es koponyatorot csináltam. Akkor meg etrendem sem volt normális. Tapasztalatnak jó volt. Utana kezdtem a heti 3 teljes test,majd icf,majd kétfelé bontott tervet.
2017. szept. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Még az érdekelne, hogy milyen intenzitással és ismétlésszámmal csináltad ezt?
2017. szept. 29. 22:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Bicepsz 25-30 kg egyenes rúddal 6*10, koponyatoro 20-25 kg egyenes ruddal,6*10. Akkoriban mindenből 10et csináltam. Full kezdő voltam
2017. szept. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!