Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez az edzésterv naturálban...

Ez az edzésterv naturálban megállja a helyét?

Figyelt kérdés

"A" nap: mell,váll tricepsz

4 sorozat fekvenyomas

4 sorozat vallbol nyomas allva

4 sorozat tolodzkodas


"B" nap: hát, bicepsz, láb

4 sorozat dontott torzsu evezes

4 sorozat bicepsz allva ketkezessel

4 sorozat guggolas

4 sorozat merevlabas felhuzas


hetfon, kedden, csutortokon es penteken eszek, AB AB rendszerben, naturalban ez az edzesterv megallja a helyét?


2017. okt. 4. 19:59
 1/7 Cortez70 ***** válasza:
Csuklya is kellene, amúgy jó lesz.
2017. okt. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csuklyára milyen gyakorlatot csináljak? A vagy B naphoz tegyem be?
2017. okt. 4. 20:07
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Vállvonogatás jó lesz, A napra szerintem jó lesz
2017. okt. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

A többiek már leírták, hogy minden rendben van az edzéstervvel, úgyhogy nem akarok senkit sem ismételni, csak annyit hozzáteszek, hogy azért ehetnél sűrűbben is!!

"hetfon, kedden, csutortokon es penteken eszek"

Még mielőtt megköveztek: csak poénból írtam, reméltem szerzek 1 gyors vidám pillanatot nektek az autocorrect okozta mondat miatt! :D

2017. okt. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Nekem ez volt az edzéstervem, 1-2 gyakorlat különbséggel, annyi bajom volt vele, hogy a vállamnak túl sok volt a váll-mell, ezért a vállat a háttal megcseréltem.
2017. okt. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%

Ez nem edzésprogram :D

Kb leírtad a gyakorlatokat, amiket csinálni szeretnél, de azt nem írtad le, hogy milyen technikát alkalmazva, hány RM, teljes-rész mozgásforma stb


A gyakorlatokhoz a hozzászólásom: Az "A" napot kétség kívül nem fogod bírni.Erre a fejemet teszem.A tolódzkodás nem a legbiztonságosabb gyakorlat egy két ember számára.Sok embernek ingerli a rotátor köpenyt.

2017. okt. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Ez még is mi? Nekem egyáltalán nem jön be. Fekvenyomni és mellről nyomni egy napon? Guggolást betenni majdnem az edzés végére? Felhúzás nincs, csak merevlábas? Ha már csinálsz külön gyakorlatot a karodra, akkor a vádlidra, csuklyádra és a hasadra miért nincs semmi? Talán leamputálták?

Lenne még pár belekötni valóm, de most inkább hagyjuk. Ilyen tapasztalattal ne irogass magadnak tervet, inkább csinálj egy előre elkészített, jól bevált programot.

Pl.: ICF 5x5, Starting Strength, vagy Stronglifts.

2017. okt. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!