Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szedhetek jumbo tömegnövelőt?

Szedhetek jumbo tömegnövelőt?

Figyelt kérdés

NAgyon vékony vagyok,és szeretnék ezen valtoztatni.

14/F 162cm 37kg

Szoktam edzeni legtöbbször saját testsúllyal, de súlyzózni is szoktam.

Nagyon nehezn hízó vagyok, nyáron mikor mindent az evésre fektettem napi 7-8x étkeztem betartással.

akkor is csak 3kg jött fel kb 2 és fél hónap alatt.

Nagyon szeretnék hízni vagy tömegben nőni mert iszonyatosan zavar, a zöld jumborol olvastam hogy aki nagyon nehezen hizik annak ez segít.


2017. okt. 11. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
37kg? Az qurva kevés :o Mindig is jumbo ellenes voltam, de te tehetsz egy próbát
2017. okt. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát én is azért szeretnék mar valamit tenni :(
2017. okt. 11. 16:35
 3/8 Cortez70 ***** válasza:
Nem kellen cukros tömegnövelő. Akkor inkább protein és mellé zab. Vagy mex size max tömegnövelő, az nem cukros.
2017. okt. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Őszintén naturba toltam 15f voltam már majdnem 16 mik egyszer csak 62kg ről indulva elfogyott b12-m nem tudtam hogy mi a baj edzettem tovabb nyár volt őszre már gondolkoztam h ez nem jó h még mindig fogyok mik sokkal többet eszek mint mielott kezdődött a fogyas, decemberre 54kg-ig lesulyedtem , elmentem dokihoz (nem tom h hova, de levettek egy csomó vért és minden tesztet ami szóba jöhet megcsinálták(vitaminok, allergiák..) kiderült h a B12 -m a minimum értek felén van,

Ezt azért írtam le mert te sem tudod hogy mi a bajod menj el dokihoz és hatha kiderül a baj,

Illetve elkezdtem vegánul étkezni a B12 szuri után és azota helyreállt a B12 -m(kb egy hónapig volt bennem az a B12 amit belem szúrtak, vagy kevesebb), már lassan 3/4 éve kaptam a B12-t és 71-3 kg vagyok (merlegfuggo, és nincs hitelesitett mérlegem)

Vagyis menj el dokihoz, és hátha neked is segít a vegán étkezés :D

2017. okt. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*bocsi 62 ről kezdődött a tömeg vesztesem(mert elfogyott a b12 vitaminom)
2017. okt. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mar voltam es semmi :(

Vashianyom volt ami helyre allt

2017. okt. 11. 16:48
 7/8 anonim ***** válasza:
*a dokisnal meg meg anyit, h nem tudom h mien osztályra, de asszem oda ahol az allergiakkal foglalkoznak, és ott is a fő orvosnő kezelt :D
2017. okt. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az szomorú :( egyutterzesem :D
2017. okt. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!