Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ma voltam a háziorvosomnál,...

Ma voltam a háziorvosomnál, hogy megkérdezzem szedhetek e Tömegnövelőt illetve mellé Vitamint. Erre azt válaszolta:-Ezek felfúják az izmaidat és mikor öregleszel összemész! Ez tényleg igaz e? Ez nem a szteroidoknál van igy, mert én úgy tudom? 16 Fiú.

Figyelt kérdés

2015. okt. 5. 08:50
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
49%
Ezek tápanyagok, nem fújják fel az izmaidat, ameddig megfelelően eszel és terheled az izmaidat, addig a méretület is tartják, az öregedés pedig mindannyiunkat kicsinál, 100 év mulva pedig mind halottak leszünk... Ez ilyen...
2015. okt. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
52%

Mellesleg a háziorvos egy belgyógyász, átfogó ismeretekkel rendelkezik, de egyik szakterülethez sem ért igazán... Csak arra jó, hogy megállapítsa milyen szak orvoshoz küldje tovább az embert...

Ő nem dietetikus, nem edző, nagy többségük pont annyit tud a táplálkozásról, vagy sporttáplálkozásról, mint bármelyik másik nők lapja olvasó...

2015. okt. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 Osynho ***** válasza:
16%
Szerintem keress másik háziorvost...
2015. okt. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
60%
Nem igaz, de a veséidnek nem tesz jót.
2015. okt. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 Osynho ***** válasza:
Mármint mi nem tesz jót a veséinek?
2015. okt. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
49%
Ne hallgass az orvosra (8+4+6+2 évet tanult csak) hallgass az itteni Nobel-díj várományosokra!
2015. okt. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
35%

Hogy lehet egy olyan ember orvos,gyerekek?

És így bízzuk rájuk akár az életünket is...

Hajrá Magyarország!-.-

2015. okt. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 Osynho ***** válasza:
44%

"Ne hallgass az orvosra (8+4+6+2 évet tanult csak) hallgass az itteni Nobel-díj várományosokra!"


Akkor kérdezze meg, milyen anyag okozza a fent említett dolgokat a fent említett táplálékkiegészítőkben. Ha ennyit tanult a doki, biztosan alá tudja támasztani tényszerűen. A válaszra pedig kíváncsi lennék.

2015. okt. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
Látom le lettem 0-ázva, de persze indoklás nembjött hozzá... Gratulálok...
2015. okt. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Én se vagyok egy Ász és nem is vagyok Orvos. Nehezen hizó vagyok és akkor erre ő meg azt válaszolta és megmondom őszintén meglepődtem. Oké,hogy orvos de azért szerintem ez nem pont igy van ahogy ő ezt elmondta. Most akkor ne szedjek táplálékkiegészitőtt,mert ő azt mondta,hogy felfúj és akkor legyek ilyen sovány életem végéig vagy mi? Kicsit felháborodtam ezen az orvoson. Köszönöm a válaszokat! :)
2015. okt. 5. 10:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!