Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Rosszullét tömegeléskor?

Rosszullét tömegeléskor?

Figyelt kérdés
Ahhoz hogy megegyem a megfelelő mennyiségű makroimat egy nap,egyszerűen szinte rosszullétig kell ennem magam. Normális ez tömegelésnél?
2017. okt. 13. 20:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én se bírok enni, nem is szeretek. Csak annyi amennyi kell és kész. Inkább több kisebb adagot egyél és próbáld finoman elkészíteni.
2017. okt. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hány gramm szenhidratot es zsirt eszel testsulykg-onkent?
2017. okt. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Van, amikor érdekes passzban is van az ember, én szinte minden körülmények közt nagyevőként jelenleg szálkásításhoz alig bírok eleget enni... Sok minden normális az embernél.


De a te problémád nem ritka. A szénhidrátok sokszor rengeteg vizet hoznak magukkal, hatalmas a térfogat, talán a test sem akar többletben enni, mert egyensúlyra törekszik... Trükközni azért lehet.

Ha tudsz szárazabban enni szénhidrátot, az is működhet esetleg, de a zsírosabb étkezés durván csökkenteni tud a térfogaton. Ha nem bírod a sok zsírt, egy kicsit akkor is eltolhatod a makrókat a zsír irányába. Nagyon könnyű itt-ott bepakolni plusz zsírt, zöldségre, egy marék olajos megként, zsírosabb hús, több tojás, sajt...

Mivel a zsír jobban laktat, ez problémás is lehet, de próbálkozz. Valaminek működnie kell.

A csuda tudja, neked segít-e, de amikor a normál ételemet már képtelen vagyok magamba tömni, édesség akkor is megy, márpedig az édességnek sem kell rossz anyagokból állni. Nekem ugyanabból van, mint a normál ételem, plusz kevéske cukoralkohol. Ez működhet szénhidrátdús és zsírdús étrendnél is. Plusz ha mondjuk zabkekszet eszel, az sokkal tömörebb, mint egy nedves zabkása, pláne, ha belefér némi csoki s cukormentes lekvár vagy valami.

2017. okt. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!