Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés utáni rosszullét?

Edzés utáni rosszullét?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma edzès utàn ùgy éreztem h szètrobban a fejem, nagyon fáradt lettem, konkretan miota hazajottem csak fekszek es a hideg is raz nagyon, na most eddig ilyen nem volt, 9honapja edzek kb, de ilyen hogy edzes utan igy kilegyek nem volt mèg, mi okozhat ilyet? Edzès utàn fehèrjèzek, ès azóta ettem is, dehidratàcio se lehet mert arra is nagyon figyelek. Ami mèg lenyeges lehet hogy heti 4x-5x edzek, tömegelek ès hát elèg intenzíven edzek, nem ez a bemegyek a terembe es telozok... ja ès ma combhajlitot edzettem (kulon edzek comhajlitot es feszitot) ja ès 18lany vagyok, elore is koszi! A vèrnyomasom is mèrtem ès az rendben van!
2017. szept. 17. 17:21
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja es megmertem a làzam 39fokos.. szimpan betegseg lenne? Ami igy kijott?
2017. szept. 17. 18:38
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet egy kezdődő betegség. Influenza például.
2017. szept. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!