Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítás alatt plazma,...

Szálkásítás alatt plazma, illetve véradás napján mennyivel kell növelni a tápanyagot?

Figyelt kérdés
Elhatároztam, hogy eljárok rendszeresen vért adni, illetve plazmát is. Viszont szálkásítok jelenleg. Mennyivel kell növelni a kalóriabevitelt aznap, illetve milyen arányban legyen a tápanyag? Plazmát heti rendszerességgel adok.
2017. okt. 17. 11:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Már ha egyáltalán kell. :)
2017. okt. 17. 11:56
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem árt ha úgy mész oda, hogy ettél szénhidrátot. Na meg a hidratáltság alap. Utána folyadék és fehérje ami fontos. De aznapra megemelheted akár annyira, hogy ne legyél kcal deficitben, nem egy napon fog múlni a fogyás.
2017. okt. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én ma adtam vért, most izmosításban vagyok. Nekem azt mondták, a szénhidrátra figyeljek. Két nővérke mondta. Nem tudom mondjuk, nem értek hozzá de 120 g ch fölé mentem 30-cal. Ezt még megengedtem magamnak ma. 😂

Nekem a fehérje sokkal gyanúsabb amúgy, hogy arra is kéne figyelni.


Remek elhatározás egyébként. Ezt én is eldöntöttem egy hónapja, hogy eljarok donornak. Ma voltam először. Buli az életmentes. Három életét is megmenthetsz egy tasakkal.


19L

2017. okt. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Előző vagyok. Téged nem fáraszt le egy ilyen? Én nagyon fáradt vagyok ma, mert meg dolgoztam utána. Nem tudom hogy akarsz folytonos plazmaleadas alatt szálkásítani.. 🙄 Szerintem befolyásolja..
2017. okt. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Úgy, hogy egyetemista vagyok és kell a plazmaadásból származó összeg pl. terembérletre :'D

Viccet félretéve tavaly adtam heti szinten, de nem szálkásítottam. Így nem volt semmi bajom, aznap edzettem is utána. Egyedül a magasabb szénhidrátbevitelre figyeltem. Az, hogy most hogy lesz, jó kérdés :D Ma megyek először vért adni, kívácsni vagyok mi lesz.

2017. okt. 20. 07:20
 6/7 A kérdező kommentje:
Na megvolt, hála az alacsony szénhidrátnak a végén majdnem hánytam és elájultam... :) Telenyomtak szőlőcukorral utána. Aki ezt olvassa, az egyen előtte rendesen! :)
2017. okt. 20. 12:05
 7/7 anonim válasza:

Te álltat! :D Előző voltam.

Ha eddig megoldottad majd megoldod most is!

2017. okt. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!