Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem fogyok?

Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés

Hétfő óta diétázom és nem fogytam még egy grammot se.....

Kondizok is mellette , ami abból áll hogy fél óra intenzív gyors séta meg egy kis futás, és mellé rendes osztott edzés.

Étrendem: Kb. 500 g csirkemell/nap , kevés rizs ( max 1 tányér /nap) , sok - sok zöldség , tojás stb.. semmi cukor semmi péksütemény semmi fehérliszt.

És nem értem miért nem fogyok ? E-mellett kéne fogynom nem? 70 kg ról indultam és most mértem meg magam ugyanúgy annyi vagyok.......


17/f


2017. okt. 19. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit akarsz négy nap alatt? Amúgy hány kalóriát viszel be?
2017. okt. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem vagy kalóriadeficitbe. ennyi.
2017. okt. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csökkentsd a bevitt kalóriát .
2017. okt. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De meg is mivel csokkentsem mar jobban? Kb csak csirket meg zoldseget eszem, ettol jobban nem tudom ..
2017. okt. 19. 22:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Várj még 1 hónapot
2017. okt. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hétfő óta, ez a gond.

Ember, a testsúlyod kilókat ingadozik, meg sem láthatod a fogyást pár nap alatt biztosan.


A kalória mennyi? A makrók még több infót adnak, azt is írhatod. A leírásodból nem derül ki, hogy mennyit eszel, nem mintha azt tudni lehetne, hogy mennyi a kalóriaigényed... Mindenesetre ha tartósan, heteken át nem fogysz, akkor csökkentsd a ch-t. Ha szerinted nincs hova, akkor mozogj többet, bár rendes anyagcserével ennyi mozgással is tudnod kell rendesen fogynod.

2017. okt. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*rendesen fogyni (eh, már magyarul sem tudok)
2017. okt. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hétfő óta aszongya..míert nem már a vacsora óta?
2017. okt. 20. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Cortez70 ***** válasza:
Hétfő ota? Wtf. Nem vagy okos gyerek, de legalább türelmetlen. Vicc ami itt megy.
2017. okt. 20. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azert kerdeztem mert masok 0,5 es 1 kg ot fogynak hetente..es nekem meg itt a hetvege es egy grammot sem fogytam...
2017. okt. 20. 06:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!